Chlapec, který uměl létat ✓

Chlapec, který uměl létat ✓

9.6K Reads 2K Votes 18 Part Story
AndrewR By StrycekAndousek Completed

"Představil se mi jako Tomáš, ale nedlouho poté už pro mě byl jenom chlapcem, který byl posedlý létáním. Od pohledu snílek, ačkoliv v tom věku, ve kterém jsme byli... Kdo by nesnil o dokonalém životě a nadpřirozených silách?
Stávali jsme v zimě u oken v družině, sledovali, jak padají obrovské sněhové vločky, luskali do rytmu a zdálo se nám, že se tím něco děje. Že se snáší k zemi postupně rychleji a pak zas pomaleji, podle toho, jak jsme to zamýšleli. Když člověk něco vidět chce, prostě to vidí, i když to tam není. A děti jsou v tomto obzvláště dobré, protože ještě nemají mozky poškozené krutou realitou. "

 • boyxboy
 • emotional
 • freethelgbt
 • friendship
 • love
 • platonic
DadaRac DadaRac 2 days ago
Jsem ráda, že jsem si tuhle knihu přidala do čtení a až jí dočtu což doufám že snad nikdy nenastane, hodlám si přečíst další tvoje díla, poněvadž jsem se do tvého stylu vyprávění asi zamilovala :)
DadaRac DadaRac 2 days ago
Zajímavé... Dlouho jsem na wattpadu nenarazila na něco co by mě nutilo dočíst kapitolu celou... Název i cover byli a jsou velmi lákavý na to aby člověk knihu otevřel a první kapitola prostě člověka ujisti ze se nerozhodl špatně :)
withnolimits withnolimits Sep 30, 2016
Pôvodne som si myslela že to bude nejaké otrepané shortstory. Ale sakra som sa mýlila. Je to dokonalé. ❤ Ach, tie predsudky.
Jack_Styles Jack_Styles Oct 14, 2016
S tím začátkem se neskutečně ztotožňuju. Sama netuším, co budu v životě dělat :D 
               Je to super. Na cestu vlakem ideální čtení 😊
TheOneWithoutName TheOneWithoutName Oct 08, 2016
No, jestli takovýmhle chytlavým stylem píšeš i ten thriller, tak už se těším, až to budu recenzovat :D