The Masked Girl (Shqip)

The Masked Girl (Shqip)

7.7K Reads 658 Votes 33 Part Story
♡ By MaskedGirl06 Updated Dec 13, 2016

3...2....1 
Dhe tek kulla Eifel shkruhet "Ana a deshiron te behesh e dashura ime!?"....
Eshte historia ime e pare shpresoj tju pelqeje....

No comments listed yet.