The Masked Girl (Shqip)

The Masked Girl (Shqip)

4.9K Reads 505 Votes 33 Part Story
.. By EliaPreni Updated Dec 13, 2016

3...2....1 
Dhe tek kulla Eifel shkruhet "Ana a deshiron te behesh e dashura ime!?"....
Eshte historia ime e pare shpresoj tju pelqeje....

    iljena iljena Sep 29, 2016
    Shume suksese po me duket si nje histori qe kam lexuar nuk e di eshte ajo por  gjithesesi me fal nese eshte e krijuar tani😊por thjesht mu duk shume e njohur si histori