Let Me Be Your Goodnight PL

Let Me Be Your Goodnight PL

11.2K Reads 1.3K Votes 6 Part Story
edgeofmyinnocence By edgeofmyinnocence Updated Dec 09, 2016

Harry mieszka z Gemmą, która tak się składa, że ma najgorszego przyjaciela na świecie. Facet zostaje u nich na noc prawie każdej nocy, jest bałaganiarzem i ma złe maniery, które sprawiają, że Harry mógłby wywrócić swoje oczy tak bardzo, aż zobaczyłby swój mózg. Gemma wyjeżdża na miesiąc, a Louis się wprowadza. Harry nie może go znieść i jakimś sposobem, ciągle dzielą razem łóżko prawie każdej nocy ze względu na burzę z piorunami, która miała miejsce tydzień temu. To nie koniecznie oznacza, że przestają się nienawidzić, dopóki faktycznie tak się dzieje. A jeśli Louis od zawsze był zauroczony Harrym, to jego wina, że nie wyrażał tego we właściwy sposób i pozwalał, by myślał, że Louis go nienawidzi.

fleari fleari Aug 23
harry, jestesmy w tym samym wieku a miales o 5 czy 6 gości więcej niż ja, proszę nie mów że to nie dużo 😂
skmbby skmbby Aug 21
Przeczytałam prawiczkiem. Ta póżna pora nie jest dla mnie korzystna
izzyzle izzyzle Aug 12
harry ma 19 lat i umawial sie z 5/6 osobami? ja majac 19 lat pewnie bede jak "ok, moze na studiach kogos wteszcie poznam"
fleari fleari Aug 23
nauczyciele mówili "po maturze będziecie najmądrzejsi jacy możecie być, nigdy nie będziecie wiedzieć tyle co wtedy" tymczasem ja musiałam zastanowić jak wyglądała parabola żeby zrozumieć co ma na myśli louis, jest źle
skmbby skmbby Aug 21
Idk czemu ale Lou w tym ff przypomina mi jakiegoś menelaXDD
sapać to ty  będziesz jak wylądujecie razem w sypialni Lułis