ERKEK LİSESİ ( İNTİKAM)

ERKEK LİSESİ ( İNTİKAM)

9.5K Reads 633 Votes 6 Part Story
Zyzheyer By Zyzheyer Updated 3 days ago

ŞİMDİYE KADAR OKUDUĞUNUZ TÜM ERKEK LİSESİ HİKAYELERİNİ UNUTUN !!!

ÇÜNKÜ BU NORMAL BİR LİSE DEĞİL !

ÇÜNKÜ BU NORMAL BİR KURGU DEĞİL

ÇÜNKÜ OKUYANLAR ÖZEL HERKES DEĞİL SEN OKUYORSUN!

ÇÜNKÜ HEP  BERABER YAZIYORUZ.      Tek derdi intikam olan Bellatrix her şeyi önceden planlamış ve yürülüğe koymuştur fakat  bilmediği bir çok önemli bilgi vardı. Tüm kök vampirleri yok eden vampir avcılarından geriye sadece 5 züppe kalmıştı. 


5 oğlan Bellatrix'in deyimiyle 5 züppe. Poyraz ,Mert ,Yağız ve Gökhan - Hakan ikizleri.  Aile meslekleri olan vampir avcılığını bırakmışlardı tüm vampirleri yok ettiklerini sanarak. Ama gözden kaçırdıkları 7 vampir vardı. Hayatlarına hiç bir şey yapmamış gibi devam ederken Cadıların kendilerini uyarmasıyla tekrar almışlardı ellerine silahlarını ama iş işten geçmiş çoktan etraflarını vampirler kaplamışlardı.


Şimdi sana soruyorum  bu macerada benimle misin ?

Benimleysen yorumla veya beğen. Çünkü ben bu yola 1 kişiyle başladım ve kaç kişiyle devam ettiğimi bilmem sonuna kadar hakkım.TÜM TELİF HAKLARI GİZLİDİR. ÇALINMASI VEYA KOPYALANMASI SONUCUNDA YASAL İŞLEM BAŞLATILACAKTIR.

LNKakrep LNKakrep Jun 22
Kitabın tanıtımına bayıldım. O kadar dikkat çekici ve sanki çok özgüvenle ve cesur bir şekilde yazmışsın.(kötü anlamda değil :))
Yuhh aq okulda deniyim bareeğğ :D her neyse arkadaşım onerdi ve bende bunu herkese önermeliyim jsjsjsj inşallah daha divimi gilir :D
Hımm ne kadarda salak bu kız ama bu okulda ne yaptıysa erkeklere de yapar kesin jsjsjsj YEMESİN ERKEKLER SENİ DİKKAT ET DOSTUM kdkfkfm