Anioł z przeszłości

Anioł z przeszłości

3.5K Reads 332 Votes 3 Part Story
Justyna By MartynaPisk Updated Oct 11, 2016

Jessica ma 25 lat i mieszka z bratem na jednym z osiedli Londynu. Wychowali się  z  dwójką swoich przyjaciół, którzy mieszkali obok. Są zgraną paczką, która pójdzie za każdego z nich w ogień. Jess jest rozrywkowa, wesoła i pełna energii. Jednak życie nauczyło ją, że czasami trzeba udawać kogoś innego. Praca asystentki dużej firmy, wymaga od niej powstrzymania swojego temperamentu. Zmiana wizerunku jest kolejną rzeczą, którą musi zaakceptować. 

Mattew Drake prowadzi firmę razem z przyjacielem. Jest konserwatywny , wymagający i nie znosi okazywania słabości. Od innych oczekuję  dużo, lecz od siebie jeszcze więcej. Ludzie go cenią , choć  jest surowym szefem. Jednak nikt nie chce mieć go za wroga i schodzi mu z drogi. Taki jest w pracy, ale czy zawsze?


Co ich połączy? Miłość czy nienawiść? Czy będą potrafili się dogadać i nie dać ponieść emocjom? Czy odkryją wzajemnie prawdziwą twarz?

  • miłość
  • praca
  • przeszłośc
bezimienna_1 bezimienna_1 Nov 29, 2016
Uwielbiam motocykle :-)  ciekawe w jaki sposób spotkają się drugi raz
_Vapor _Vapor Sep 27, 2016
Czekam z niecierpliwością na wszystkie twoje ksiażki w wersji papierowej! Przyjadę do Ciebie i weme autograf! To będzie na zawsze. A ta książka zapowiada się nieźle, czekam na kolejne rozdziały!
Retalis Retalis Oct 02, 2016
Hahah typowa kobieta - jednocześnie ratuje życie dla faceta i myśli o tym, jaki jest przystojny. :D Dobrze się zapowiada.  ;)
cieszsiezyciem23 cieszsiezyciem23 Sep 28, 2016
Spodziewałam się takiego obrotu wydarzeń, ale pisz dalej :) może być ciekawie ;d
biebsmalami1994 biebsmalami1994 Sep 28, 2016
Następna po Poskromić Złośnika na którą będę czekała niecierpliwie
Retalis Retalis Oct 02, 2016
Hmm strzelam, że Scott będzie z Ash.  :D Fajne biuro, gdzie jest multum przystojniakow. Też chcę w takim pracować! Wpadlabys do mnie? Zależy mi na twojej opinii. ;)