Anioł z przeszłości

Anioł z przeszłości

1.1K Reads 128 Votes 3 Part Story
Magda By MartynaPisk Updated Oct 11

Jessica ma 25 lat i mieszka na osiedlu w Londynie razem z bratem. Wychowali się razem z  dwujką swoich przyjaciół, którzy mieszkali obok. Są zgraną paczką, która pójdzie za każdego z nich w ogień. Jess jest rozrywkowa, wesoła i pełna energii. Jednak praca asystentki ma swoje wymagania i dlatego musi udawać kogoś innego. Miłą , spokojną i profesjonalną osobę. Ubierać się inaczej i trzymać swój temperament w ryzach. 

Mattew Drake prowadzi firmę razem z przyjacielem. Jest poważny, wymagający i nie znosi okazywania słabości. Od innych oczekuję  dużo, lecz od siebie jeszcze więcej. Ludzie go cenią , bo jest surowym ale sprawiedliwym szefem. Jednak nikt nie chce mieć go za wroga i schodzi mu z drogi. Taki jest w pracy, ale czy zawsze?


Co ich połączy? Miłość czy nienawiść? Czy będą potrafili się pogadać i nie dać ponieść się emocjom?

bezimienna_1 bezimienna_1 5 days ago
Uwielbiam motocykle :-)  ciekawe w jaki sposób spotkają się drugi raz
Czekam z niecierpliwością na wszystkie twoje ksiażki w wersji papierowej! Przyjadę do Ciebie i weme autograf! To będzie na zawsze. A ta książka zapowiada się nieźle, czekam na kolejne rozdziały!
Retalis Retalis Oct 02
Hahah typowa kobieta - jednocześnie ratuje życie dla faceta i myśli o tym, jaki jest przystojny. :D Dobrze się zapowiada.  ;)
Spodziewałam się takiego obrotu wydarzeń, ale pisz dalej :) może być ciekawie ;d
Następna po Poskromić Złośnika na którą będę czekała niecierpliwie
Retalis Retalis Oct 02
Hmm strzelam, że Scott będzie z Ash.  :D Fajne biuro, gdzie jest multum przystojniakow. Też chcę w takim pracować! Wpadlabys do mnie? Zależy mi na twojej opinii. ;)