Kocham Cię dupku !

Kocham Cię dupku !

883 Reads 71 Votes 15 Part Story
julka603 By julka603 Updated 2 days ago

Nigdy nie miałam problemu z mówieniem czego chce . Teraz chce wolności i poczucia bezpieczeństwa , ale czy będzie mi to dane  ? 
Po śmierci rodziców został mi tylko Kuba . Do tej pory zastanawiam się czemu pozwoliłam by tak mną manipulował . Jego manipulacja sprawiła że morderstwa i inne rzeczy które robił ze swoją ekipą przestały mi przeszkadzać . Stało się to moją codziennością , chociaż nie brałam w tym udziału . Byłam głupia jeśli myślałam że mnie to nie dotyczy , byłam głupia że pozwalałam mu na to wszystko wmawiając sobie że to jego życie . Teraz nie mam nic , stałam się dla niego marionetką do gry w którą grał  wraz ze swoimi pseudo przyjaciółmi . Na szczęście w porę się obudziłam i uciekłam ( dosłownie uciekłam ) od tej psychicznej gry . Była to najlepsza a zarazem najgorsza decyzja jaką mogłam podjąć . Od tamtej pory uciekam cały czas i nigdy już nie będę bezpieczna . Dopiero po dwóch latach odważyłam się w końcu przestać uciekać . Od dwóch miesięcy jestem w tym samym miejscu , zaczynam szkołę i zawieram nowe znajomości . Poznałam chłopaka którego można by było nazwać idealnym gdyby nie to że jest bratem mojego największego wroga . Mimo że mu zaufałam , nie potrafię stwierdzić czy to dobra decyzja . 
****
- Dlaczego jeszcze tu jesteś ? - zapytał 
- Bo Cię kocham dupku !- w końcu odważyłam się to przyznać . Kocham go ,Kocham tego dupka , tak samo jak on Kocha mnie i nasze dziecko . Musi się tylko odważyć mi zaufać .

Nikusia77 Nikusia77 Sep 24
Zapowiada się bardzo ciekawie 💋 Nie mogę doczekać się kolejnego rozdziału 😘👌
Arashi_Moon Arashi_Moon Oct 03
Next plis !!!!!!!!!!!!!!! Super Książka tak swoją drogą ;*