Wybór kujona

Wybór kujona

1.9K Reads 254 Votes 7 Part Story
Paulinellina By paulinellina Updated Oct 13

Gatunek: dramat w pięciu aktach.

Każde liceum ma swoją hierarchię. Jedno się tylko nie zmienia - władza jest zawsze w rękach przewodniczącego szkoły. Gdy uczniowie dowiadują się o wyborach do samorządu, postanawiają nie dopuścić do tego, aby szkolna elita znów przejęła władzę. Do wyborów postanawia zgłosić się pewien kujon, licząc na awans społeczny. Czy mu się uda? Jak na to zareaguje elita i inne klasy?

__________________________

Copyright ©2016 by Paulinellina. All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Bez uprzedniej pisemnej zgody autorki żaden fragment niniejszego utworu nie może być reprodukowany ani przesyłany za pośrednictwem urządzeń elektronicznych. Niniejsze zastrzeżenie obejmuje także fotokopiowanie oraz przechowywanie w systemach gromadzenia i odtwarzania informacji.

Niniejsza powieść stanowi wytwór wyobraźni, a wszelkie podobieństwo do osób żyjących lub zmarłych, wydarzeń i miejsc jest całkowicie przypadkowe.

- - Oct 14
Wow, serio, nie spodziewałam się, że dramat może mi się tak spodobać. Temat popularny ale przedstawiony w świetny sposób. Kocham twój styl pisania. I te rymy!
puszzeek puszzeek Oct 12
Niespodziewałam sie w życiu takiego opowiadania na wattpadzie :) świetnie sie czyta i aż mnie to zafascynowało mimo że nie lubie tego typu lektur, powodzenia w dalszych częściach ^^
catolion catolion Sep 29
Pierwszy raz dobrowolnie weszłam na tego typu "opowiadanie" i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Bardzo fajne rymy, które przyjemnie się czyta.
               Pozdrawiam!
Już to kocham! W szczególności dlatego, że jest to dramat, a ja wielbię wszelakie dramaty.
Sora_exe Sora_exe Oct 13
Świetnie napisane. Zwykle nie lubię tego typu pisania, ale u Ciebie jest w tym coś przeciągającego.
Alicee_Q Alicee_Q Sep 26
Pierwszy raz na Wattpadzie widzę książkę w formie dramatu. Ciekawie się czyta, czekam na kolejne rozdziały. Fajnie piszesz, widać, że masz z tego wiele frajdy, którą nam przekazujesz :D Może dzięki temu jakoś przywyknę do tej formy ;) Pozdrawiam.