NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Wybór kujona

Wybór kujona

3.2K Reads 473 Votes 10 Part Story
Paulinellina By paulinellina Updated Apr 01

Gatunek: dramat (komedia) w pięciu aktach.

Każde liceum ma swoją hierarchię. Jedno się tylko nie zmienia - władza jest zawsze w rękach przewodniczącego szkoły. Gdy uczniowie dowiadują się o wyborach do samorządu, postanawiają nie dopuścić do tego, aby szkolna elita znów przejęła władzę. Do wyborów postanawia zgłosić się pewien kujon, licząc na awans społeczny. Czy mu się uda? Jak na to zareaguje elita i inne klasy?

__________________________

Copyright ©2016 by Paulinellina. All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Bez uprzedniej pisemnej zgody autorki żaden fragment niniejszego utworu nie może być reprodukowany ani przesyłany za pośrednictwem urządzeń elektronicznych. Niniejsze zastrzeżenie obejmuje także fotokopiowanie oraz przechowywanie w systemach gromadzenia i odtwarzania informacji.

Niniejsza powieść stanowi wytwór wyobraźni, a wszelkie podobieństwo do osób żyjących lub zmarłych, wydarzeń i miejsc jest całkowicie przypadkowe.

AvaSenle AvaSenle Apr 10
Nie przeczytałam całego. ALE już wiem, że masz niezwykły talent. Pierwszy raz na wattpad stykam się z takim zapisem.
Jullie_Hellen Jullie_Hellen 5 days ago
Litości! W opisie napisałaś, że to dramat, a dramat nie ma narratora.
- - Oct 14, 2016
Wow, serio, nie spodziewałam się, że dramat może mi się tak spodobać. Temat popularny ale przedstawiony w świetny sposób. Kocham twój styl pisania. I te rymy!
puszzeek puszzeek Oct 12, 2016
Niespodziewałam sie w życiu takiego opowiadania na wattpadzie :) świetnie sie czyta i aż mnie to zafascynowało mimo że nie lubie tego typu lektur, powodzenia w dalszych częściach ^^
catolion catolion Sep 29, 2016
Pierwszy raz dobrowolnie weszłam na tego typu "opowiadanie" i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Bardzo fajne rymy, które przyjemnie się czyta.
               Pozdrawiam!
Tazanit Tazanit Dec 16, 2016
Jestem tym tak pozytywnie zaskoczona, że nie wiem co napisać. Dramat i to udany... Gratuluję umiejętności!