Władca Nocy

Władca Nocy

1.6K Reads 218 Votes 10 Part Story
Saraaa By Saraneczkaa Updated Oct 21

"-Kiedyś kochałam budzić się przed wschodem słońca tylko po to, by patrzeć jak jasna kula wznosi się na niebie. Kochałam powiew porannego wiatru i promienie słoneczne, które mnie rozgrzewały. Kochałam dzień i nienawidziłam nocy. Ludzie przeważnie boją się nieznanego. Nikt z ludzi nie zna nocy. Nie wie co kryje się za rogiem pasma ciemności, nie wie jakie potwory czają się na niego i boi się. Ale ja już nie. Nie boję się już, bo wiem, że nic mi w ciemności nie grozi. Poznałam ją i polubiłam. Pokochałam ciemność. Pokochałam noc. Ciebie."

kornelka7 kornelka7 Sep 26
Jest trochę błędównortograficznych. Źle zapisujesz dialogi. Poczytaj trochę o tym i o popraw. Ogólnie fabuła mi się całkiem podoba. Myślę, że będę czytać dalej. Zapraszam do siebie.
TeddyMiki TeddyMiki Oct 23
Jest trochę błędów, ale każdy je popełnia. Ogólnie zachęciło mnie :)
Co się wydarzyło? Nagły zwrot akcji? Są niedociągnięcia, ale fabuła i styl zrzucają je na drugi plan. Niech się rozkręca...
Podoba mi się bardzo, co prawda trochę literówek (komentator wyżej to już chyba zaznaczył) itd., ale nie przeszkadzają w czytaniu tekstu, który sam w sobie jest super, podoba mi się początek, bardzo, lubię biedę, rodzeństwo starsze a negatywne, łamiemy rodzizm? zostanę, weny!
kiniax006 kiniax006 Sep 30
Jak dla mnie bardzo okej ! :* ortografia jest ważna ale ja się nie czepiam . Powodzenia  ☺☺
infantiley infantiley Sep 26
Superfajnie tylko przeczytam jak bedzie kompletne bo ja takie fantasy to musze łykać