Władca Nocy

Władca Nocy

2.8K Reads 334 Votes 10 Part Story
Saraaa By Saraneczkaa Updated Oct 21, 2016

"-Kiedyś kochałam budzić się przed wschodem słońca tylko po to, by patrzeć jak jasna kula wznosi się na niebie. Kochałam powiew porannego wiatru i promienie słoneczne, które mnie rozgrzewały. Kochałam dzień i nienawidziłam nocy. Ludzie przeważnie boją się nieznanego. Nikt z ludzi nie zna nocy. Nie wie co kryje się za rogiem pasma ciemności, nie wie jakie potwory czają się na niego i boi się. Ale ja już nie. Nie boję się już, bo wiem, że nic mi w ciemności nie grozi. Poznałam ją i polubiłam. Pokochałam ciemność. Pokochałam noc. Ciebie."

kornelka7 kornelka7 Sep 26, 2016
Jest trochę błędównortograficznych. Źle zapisujesz dialogi. Poczytaj trochę o tym i o popraw. Ogólnie fabuła mi się całkiem podoba. Myślę, że będę czytać dalej. Zapraszam do siebie.
TeddyMiki TeddyMiki Oct 23, 2016
Jest trochę błędów, ale każdy je popełnia. Ogólnie zachęciło mnie :)
msolddresshirt4 msolddresshirt4 Oct 06, 2016
Co się wydarzyło? Nagły zwrot akcji? Są niedociągnięcia, ale fabuła i styl zrzucają je na drugi plan. Niech się rozkręca...
msolddresshirt4 msolddresshirt4 Oct 06, 2016
Podoba mi się bardzo, co prawda trochę literówek (komentator wyżej to już chyba zaznaczył) itd., ale nie przeszkadzają w czytaniu tekstu, który sam w sobie jest super, podoba mi się początek, bardzo, lubię biedę, rodzeństwo starsze a negatywne, łamiemy rodzizm? zostanę, weny!
kiniax006 kiniax006 Sep 30, 2016
Jak dla mnie bardzo okej ! :* ortografia jest ważna ale ja się nie czepiam . Powodzenia  ☺☺
infantiley infantiley Sep 26, 2016
Superfajnie tylko przeczytam jak bedzie kompletne bo ja takie fantasy to musze łykać