Princi I Erresires

Princi I Erresires

16.6K Reads 1.6K Votes 25 Part Story
ILJENA By iljena Completed

Jenna, nje vajze 20 vjeçare kalon nje nate te paharrueshme, por problemi i vetem eshte se nuk e di kush ishte personi me te cilin ajo ka fjetur.....

MadLand MadLand Sep 22, 2016
Saaa supeeer
               Mezii po presss 
               Btw douglass booth is mine
               Super traileriiii 
               Jam pa fjal.
Emiljana95 Emiljana95 Sep 22, 2016
Zhbirdi tani epashe trailerin. Qenka super duper i bukur. O zot sa te bukur bonbonet. I dua i dua i dua i dua
AxZxJxQ AxZxJxQ Sep 26, 2016
Omfggg historia e pare qe shoh ne watt sapo futem dhe im spechless😍 traileri super o zot mezi pres ta lexoj. Emrat e personazheve jane yll🙈😝 titulli super i cant wait to read itttt congrats iljena💖💗💞💋❤
MadLand MadLand Sep 22, 2016
@Erisa__ u stupid ass biq xp e kisha per dike tjeter xp q esht tek traileri
JustFeelTheRain JustFeelTheRain Oct 09, 2016
Super :D
               
               Disa aktore jan nga seriali The Originals ♥♥♥
               Super trailer :*
Aniannaa Aniannaa Sep 22, 2016
Suksese Iljena. Mezi po pres te lexoj imagjinaten tende😘😘