NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Denizkızı (Tamamlandı)

Denizkızı (Tamamlandı)

958K Reads 50K Votes 49 Part Story
ciddikediler By ciddikediler Updated Mar 21

Romantizm #3
"Sen de gözlerine bir deniz hapsetmişsin sanki. Denizden uzak kalmaya dayanamayan ben, bu gözlerde en çok ihtiyaç duyduğum suların varlığını buluyorum." Denize tapan adamın bu her kelimesinden samimiyet akan ifadesi beni en derinlerime kadar Atlas benliğiyle doldurmuştu.

"Artık deniz bende de başka şeyler ifade ediyor. Hem de çok güzel şeyler ama içinde her şeyden önce Atlas Aladağ olan şeyler." Bana yumuşak fakat bir o kadar da koyulaşan elalarıyla bakarken aramızdaki görünmez iplerle birbirimize biraz daha bağlandığımızı hissediyordum.

*

"Bu hikayenin tüm hakları bana aittir. Herhangi bir çalınma durumunda yasal işlem başlatılacaktır."

tankubra133 tankubra133 Mar 24
Ben bu hikayeye daha once basladim sarmadi biraktim sonra bal porsunu okudim cokk eglendim :) ve bu hikeyeyi tekrar okumaya karar verdim umarim bal porsugu kadar guzeldir:) :)
bbanuozz bbanuozz Apr 23
" Ben BAL PORSUĞU hikayesini seven biri olarak Kamuflaj ıda okumak istedim ancak bulamadım. Ciddikediler de böyle bir kitap gözükmüyor. Kaldırılmış olabilir mi?
Adam yakismamis ya :)  daha yakisikli birisi olabilir di :) bi de cok yakisikli die anlatirsa kalbden gidebilirim :) daha okumadim basliyorum
Ne kadar kaslı ve yakışıklı da olsa taktik aynı vkçdkf
fenilalalin fenilalalin Apr 06
Eveeettt ilk bölümü oldukça beğendim.  Hemen okumaya devam ediyorum
tankubra133 tankubra133 Mar 24
Derine capkin diyene bak ya adamin icine dustun azracikk :) :) :)