The Free Birds

The Free Birds

4.8K Reads 780 Votes 33 Part Story
EmiWit By EmiWit Updated 4 hours ago

Ona jest polską pisarką,
 On amerykańską gwiazdą rocka.
 Ona jest u szczytu swojej kariery,
 On ma blokadę twórczą.
 Ona jest żoną,
 On nadal szuka swojej drugiej połówki.
 Ona pragnie od życia wszystkiego,
 On uważa, że jego życie zmierza donikąd.
 Historia mężczyzny i kobiety.
 Co się stanie gdy los postawi ich na swojej drodze?

Caroline Nawrocki to wschodząca gwiazda polskiego pisarstwa. Jej książki odnoszą sukces na rynku światowym, a jedna z nich ma właśnie zostać zekranizowana. Kobiety leci do Los Angeles, by dokonać pewnych ustaleń związanych z filmem. Na miejscu poznaje jego... sfrustrowaną swoim życiem gwiazdę rocka - Alexa Morgana, którego zespół ma napisać piosenkę przewodnią do filmu. Lecą iskry, a wskutek żartu zostają oni zamknięci w hotelowym pokoju.
Mówi się, że miłość przychodzi niespodziewanie. Czy tak będzie i tym razem? Co się stanie, gdy opuszczą hotelowy pokój? Jedno jest pewne... ich życia wywrócą się do góry nogami. 

 Wszelkie prawa zastrzeżone.

EmiWit EmiWit Sep 18, 2016
Myślę, że we na jest bo już ją kończę ale nie zamierzam od razu wstawiać wszystkiego 😁
EmiWit EmiWit Sep 25, 2016
@LaylaWheldon Jejku wiem o tym i staram się to wyplewic kiedy pisze 😁Dziękuje za opinię i oczywiście zapraszam do czytania 😊
Cookisky Cookisky Oct 16, 2016
Jejku zaczęło się ciekawie. Wiadomo, każda książka ma jakieś błędy, mniejsze bądź większe. W Twojej jest ich niewiele, czego tylko pozazdrościć. Zabieram się do dalszego czytania ❤️
Miweil Miweil Dec 19, 2016
Ach, te przecinki... Nieważne. Zdążyłam już zapomnieć, jakie to jest super :D
ania8282 ania8282 Oct 23, 2016
Zapowiada się ciekawie. Lubię te klimaty. Rzadkość na wattpadzie. Oczywiście dobrze napisanych. Ale twoja praca wydaje się być fajna. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Pozdrawiam.
lukeisaww lukeisaww Sep 18, 2016
Pomysł jest ok, ale rozdział jest tak strasznie długi. Mogłabyś go podzielić na 3 rozdziały. Lepiej by się czytało czytelnikom, a i tw opowieść miała by więcej wyświetleń i gwiazdek : )