Uprowadzona przez Pączusia

Uprowadzona przez Pączusia

3.8K Reads 1.3K Votes 16 Part Story
lovemypuddin By Lukeys_wife Updated 2 days ago

"Byłam najzwyczajniejszą lekarką, która poza pracą nie znała się na. prawdziwym życiu. Nigdy nie miałam okazji nad tym pomyśleć i zastanowić, a on już przy pierwszej wizycie dał mi do zrozumienia, że tego potrzebuję, że muszę się zmienić, żeby coś ze mnie było. 
 Jego nachalność i nieustanne obrażanie mnie podniecało, chciałam czegoś więcej, chciałam jego. 
On zmienił moje życie, nadał mu nowy sens, on mój Pączuś "

" Zawsze byłem typem kobieciarza, nigdy nie wiązałem się z żadną dłużej niż przez jedną noc. Harley zmieniła moje nastawienie. Po raz pierwszy poczułem się w taki sposób i to jeszcze przy potrójnej dziewicy, która nic nie wie o dorosłym życiu. Ona dała mi moc i wzbudziła we mnie coś co nazywa się miłością. Sam nie wiem jak to się stało, ale skoro każdy człowiek jest sobą tylko w połowie to i tak w którymś momencie musi uzupełnić się tą drugą osobą "

Fajny pomysł. Lubię Harley i mam nadzieję że tego nie sknocisz koleżanko :)
Wow Masz mega talent. Fajnie Ci to wychodzi i mam nadzieję, że już za niedługo zobaczę tego fanfica z milionami wyświetleń i gwiazdek ! Powiedzonka 😚
Właśnie sobie ich wyobraziłam, jak się tak kłócą. Aww, uroczo ^^
Olcia_5sos Olcia_5sos Sep 16
Emm no ten jakoś nie gustuje w DC comics ale no ten postaram się przebrnąć xd żart! Na pewno będę czytała bo fajnie się zapowiada :)
seleremy seleremy Sep 23
Potrójna dziewica.... Hmm a to nie było przypadkiem w Exutusie? David tak mówił jeżeli kojarzysz xd a tak wogole to fajnie że taki tekst wplatalas
Znając go, to zapewne jego wzrok zatrzymał się na jej tyłku. Tylko spekuluję kicia ^^