TEENAGE GODS

TEENAGE GODS

43.3K Reads 6.8K Votes 40 Part Story
RONNIE BERRY. By __duck__ Completed

Żadne z nich nie spodziewało się, że życie licealne będzie tak dziwne i chwilami bardzo trudne. A oto jest - tona jakiś głupich papierków zwanych sprawdzianami, mnóstwo prac domowych, a także małe korytarze i dużo ludzi, którzy niekoniecznie cię lubią i chcą dla ciebie dobrze. Wszyscy się gapią na siebie nawzajem, czekając na jakiś błąd, potknięcie czy palniętą głupotę, którą będą mogli wytknąć drugiej osobie w przyszłości, może podczas kłótni po pijaku na imprezie u wspólnego znajomego. Cóż, właściwie wszystko w licealnym życiu jest koszmarnie trudne.

No, najbardziej oczekiwania ludzi wokół. Bo jak, do jasnej cholery, ktokolwiek może oczekiwać od nas nienaganności, jeżeli sam nie jest idealny? My, młodzi ludzie, często czujemy się jak bogowie, a nimi nie jesteśmy. Rozkazujemy sobie nawzajem i mamy się za kogoś ważnego.

Niespodzianka! Choćbyś miał nosić imię greckiego czy egipskiego bóstwa, nigdy nim nie będziesz. Nieważne, jak byśmy bardzo chcieli i jak bardzo by od nas oczekiwano perfekcji, zawsze będziemy popełniać błędy. Na błędach człowiek się uczy, a właśnie o to chodzi w szkole (w życiu), prawda?

Jesteśmy tylko durnymi licealistami, którzy popełniają błędy i mają wady.


 ↬ pierwsza część historii. Opowiadanie rozpoczynające uniwersum bogów.
 ↬ hasztag na twitterze ↬ #teenagegodspl

 • liceum
 • nastolatki
 • przyjazn
 • romans
 • szkoła
 • uniwersumbogów
Ogólnie to uwielbiam jak autorzy dodają takie dodatki na początku książek. ❤
Ewkaewaa Ewkaewaa Feb 17
A siostrą Appola nie jest Diana w Mitologii? Znaczy nie jestem pewna ale mi się tak wydaje
-mooks- -mooks- Feb 22
CHOLERKA JASNA ZAUWAŻYŁAM TE PiĘKNE PLAYLiSTY OD RONNiE, AFRODYTKi i BARRY’EGO i SIĘ POPŁAKAŁAM. JATUUMIERAM OKEJ??? KOCHAM CiĘ PO PROSTU, KOCHAM TWOiCH BOHATERÓW i MOJE STALKERSKiE UMiEJĘTNOŚCi. przesyłam ciepłą herbatkę i low oczywiście
Spodobały mi się karty bohaterów. Już czuję, że znalazłam wśród nich swoich ulubieńców. Po za tym to fajny wstęp do książki. Zachęca.
               Pozdrawiam xx