Vampire-Ujk-Shtrig.

Vampire-Ujk-Shtrig.

2.7K Reads 241 Votes 5 Part Story
» L i s a « By MadLand Updated Jul 03, 2017

Bota jone eshte ndare ne 4 mbreteri:
   
   1-Mbreteria e Vampireve.- atyre zoter te Erresires dhe te preferuarit e Henes.
   
   2- Mbreteria e Ujqerve.- mbrojtesve te Erresires dhe te pazevendesueshmit e Henes.
   
   3-Mbreteria e Venefikosit, shtrigave.- magjistareve te Erresires, lajmeruesve te saj dhe te mirebesuarit e Henes.
   
   4-Mbreteria e Humaneve.- qenieve me te cuditshme por me te pershtatshme me veten, qe me kane zene syte. Ata jane kaq budallenj por dhe te adhurueshem ne te njeten kohe vetem qe besojne se te qenurit "humane" mjafton per ti bere ata te tille, ndekohe qe humanizmi ka humbur me kohe. 
   
   Oh po, eshte dhe nje mbreteri tjeter e krijuar nga po vete une, eshte " Mbreteria e Te Perjashtureve". Ketu bej pjese une dhe vetem une. Nuk e di ,ndoshta nje dite mund te emeroj pjese te mbreterise sime dhe macen e komshiut ne New York, se çfare ka nje te vecant ajo mace.
   
   ~~~
   Bushter. 
   
   Jam nje e tille por me fat, e dini pse? Sepse kam dike kaq te mrekullueshem si Ekharti prane vetes sime, qe eshte gati te bej cdo gje per mua. Kam gjithcka qe i duhet nje femre. Por nuk ka qene mjaftueshem per nje qenie te ndaluar. Jo aq mjaftusehm sa per te qene plotesisht e tij.
   
   Ai.
   
   Nje i verber, i denuar ne menyren me tinzare nga Hena. Nje viktime e egozimit dhe ambicies se te jatit dhe nga ana tjeter e dashurise se pakthyer nga une, e ndaluara Abelone.
 
 Started:07.10.2016
   Copyright © 2016 | All Rights Reserved|@MadLand

 • albanian
 • forbidden
 • fun
 • love
 • shqip
 • vampire
 • war
 • werewolf
 • witches
Danny_neli Danny_neli Feb 24
My first anime love and the only Naruto😍.
               P.s :Sazuke it's my husband😍💕💖💓💘💝💋
AngjeAngje AngjeAngje Oct 15, 2016
Duket shume interesant babe ♥_♥ 
               Me fal qe nuk e kam lex m par por shkolla ben t veten
               Sukeseee ♥♥♥
B2_lover B2_lover Oct 26, 2016
Pseeeeeeeeeeeeeee
               Mua me pelqyen keto dy :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
_mikaeka_28 _mikaeka_28 Oct 22, 2016
Edhe mu me pelqen , po me ate fluturimin kam frik se mos thyj qafen
gjergjloka gjergjloka Oct 16, 2016
I love fantasy as a genre. You can play with every single thing and yet you can say it was just a part of the book. I love it dhe suksesee <3
_mikaeka_28 _mikaeka_28 Oct 22, 2016
Ok eshte super , e adhuroj deri tani 
               Po ama me vjen per te qare pse seshte ekharti lumadhi ?T_T T_T