NEW: Tap by Wattpad
FREE Addictive Chat Stories 😍🔥
DOWNLOAD NOW!
Mbreti I erresires

Mbreti I erresires

2.9K Reads 409 Votes 15 Part Story
ØĶ Aňňa By JorDunDunDun2xD Updated Jan 30

This is the translation of 'The King Of Darkness' in my native language.



°•°•°•°•°



Ata thone se e shkuara eshte ajo e cila na lendon me shume, por eshte e ardhmja ajo qe po me varros kaq thelle sa nuk mund te marr dot fryme. Dhe kam keto kafazet e padukshme qe sa here perpiqem te vrapoj me perplasin forte. Dhe e shikoj trishtimin si burim jete disi, sepse kjo eshte ajo cfare ata me mesuan. Une kurre nuk mesova si te jem e lumtur.



               ♤▪♢▪♧▪♡▪♧▪♢▪♤



Kur dy kriminele rrembejne nje vajze te pafajshme, ata vendosin te perfundojne te ashquajturen pune ne pyllin e mallkuar. Me friken qe zvarritej nen lekuren e tyre, dhe detyren e frikshme qe ata ishin te ngarkuar te perfundonin, a do te jene ne gjendje te perfundojne ate qe filluan?

Hungerimat dhe uleritjet e kafsheve te egra cirrnin erresiren dhe prisnin mprehte mendjet e tyre mekatare, frika mori me te miren prej tyre. Duke mos menduar drejte ata rrezikojne dhe e braktisin vajzen e gjore ne mes te erresires, ne pyllin e frikshem ku ajo do te ishte preja me e lehte ne gojet e kafsheve te frikshme. 

Do te ishte nje mrekulli nese ajo do te mbijetonte.

Kjo eshte cfare ata menduan.

Cfare do te ndodhe me vajzen?

Dhe me e rendesishmja, pse deshironin ata ta vrisnin ate?

Lexo qe te zbulosh.

Aniannaa Aniannaa Oct 17, 2016
Ne preferencat e mia nuk bene pjese ky zhaner librash, por me pelqeu kaq shume kjo pjesa e pare😁.
KleaZenelak KleaZenelak Sep 11, 2016
Mojj ti sme thua dot qe e nise kete ne shqip? I'm mad at you. Nah I'm kidding. :) :*
AngjeAngje AngjeAngje Sep 08, 2016
Sa superrrrrrr dudeeeeee duaa prappp....lexoje sikur po flet gray dhe ethan me shenja 
               Love u :p
ellyphant-- ellyphant-- Jan 12
ja kam bere motren sate do ta bej edhe ty ... 
               pergaditu per spam
biscuit_bebz biscuit_bebz Oct 23, 2016
Dy dylan-at e mij te preferuar ne cast! Oh do ta lexoj se s'benn
megimegg megimegg Sep 08, 2016
Me kujtoi Styles te Teen Wolf :p
               Kam vene re qe pershkruan shum bukur komplimente :)