NEW: Tap by Wattpad
FREE Addictive Chat Stories 😍🔥
DOWNLOAD NOW!
Ceo'ların Savaşı

Ceo'ların Savaşı

91.3K Reads 6K Votes 20 Part Story
gururumm By gururumm Updated Feb 12

Bir Gün yağmur buluta diyecek ki;
"Toprağın kollarına beni sen bıraktın"


"Tarık" diye fısıldadı nehir, burnunun üzerinde ki ıslaklık belinin yay gibi gerilmesine neden olmuş ve yutkunmuştu.

Tarık kızı susturmak için "Şşşşşş" diye bir uyarıda bulunup gözlerini gözlerinden ayırıp Nehir'in kalın dudaklarına düşürdü, hafif aralık ağzından gözüken inci gibi dişleri davetkardı, aklına Nehir'in o dişlerle ısırdığı dili gelince alt tarafında ki zonklama bütün hücrelerinde bir patlama oluşturdu.

Dudakları açlıkla Nehir'in üst kalın dudağını kavrayıp geri çekmesini sağladı, duvardaki elinin varlığına şükrediyordu. Bu hareketi Nehir'in istemsiz çıkan iniltisine karıştı. Tarık'ın yüzü çıkan tutku karşısında memnuniyet bahşederken siyah gözleri kısılmış ve Uzun ve gür kirpikleri Nehir'in gözleri önünde yaratılışının mükemmelliğini cüretkarca sergiliyordu. Nehir bu kirpiklere renk renk minderler atıp bir ömür parçalı bulutların arkasından vücuduna tatlı sıcaklık yayan güneşin tadını çıkarabilirdi yada salıncak kurup Tarık'ın göz bebeklerine doğru neşe ile sallanabilirdi.

Yanlarında duran elini kaldırıp Tarık'ın yanağını kavrayıp baş parmağı ile kirpiklerini okşadı. Tarık kızın itiraz etmeyeceğine artık emindi, dudakları hala üst dudağını çekiştiriyor, emiyor ve dili ile minik darbeler vuruyordu. Belindeki el ise kızın tenini hissetmek için atletinin altından içeriye süzülmüştü. Nehir sarhoş gibiydi Tarık onu daha tamamı ile öpmemişken bile vadettiği şeyler çok cüretkâr ve vaat doluydu. Sadece üst dudağında oyalanalı dakikalar olmuştu ve bu saatler kadar doluydu.

14. Bölüm Romantizm 93. sırada

tuana123zeynep tuana123zeynep Sep 09, 2016
Valla çok beğendim süper bir hikayeye benziyor en yakın zamanda devamını bekliyorum
bilgeUnal bilgeUnal Feb 07
Kitaba yeni başladım ve kitabı gerçekten çok beğendimmm❤️❤️❤️
KESİNLİKLE HOŞUNUZA GİDEBİLECEK BİR KİTAPP VOTELERİNİZİ BEKLİYR! https://www.wattpad.com/story/92943792-ar%C4%B1-bal%C4%B1
efsun35 efsun35 Oct 18, 2016
insanların normalde tahammül edemeyeceği şeylere ozendirilmesini mantıklı bulmuyorum bunun doğru olmadığının da dile getirilmesi güzel olmuş
eslim_21 eslim_21 Feb 18
Hikaye gidisati guzel. 
               İlkimden daha iyi olacaga benziyor. Bol sans...
melxike melxike Sep 08, 2016
Oha çok iyidi yb' yi hemen istiyorum ya :D hikaye düşündüğümden farkliymis