NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Ceo'ların Savaşı

Ceo'ların Savaşı

130K Reads 9.5K Votes 26 Part Story
bellicee By bellicee Updated a day ago

Bir Gün yağmur buluta diyecek ki;
"Toprağın kollarına beni sen bıraktın"


"Tarık" diye fısıldadı nehir, burnunun üzerinde ki ıslaklık belinin yay gibi gerilmesine neden olmuş ve yutkunmuştu.

Tarık kızı susturmak için "Şşşşşş" diye bir uyarıda bulunup gözlerini gözlerinden ayırıp Nehir'in kalın dudaklarına düşürdü, hafif aralık ağzından gözüken inci gibi dişleri davetkardı, aklına Nehir'in o dişlerle ısırdığı dili gelince alt tarafında ki zonklama bütün hücrelerinde bir patlama oluşturdu.

Dudakları açlıkla Nehir'in üst kalın dudağını kavrayıp geri çekmesini sağladı, duvardaki elinin varlığına şükrediyordu. Bu hareketi Nehir'in istemsiz çıkan iniltisine karıştı. Tarık'ın yüzü çıkan tutku karşısında memnuniyet bahşederken siyah gözleri kısılmış ve Uzun ve gür kirpikleri Nehir'in gözleri önünde yaratılışının mükemmelliğini cüretkarca sergiliyordu. Nehir bu kirpiklere renk renk minderler atıp bir ömür parçalı bulutların arkasından vücuduna tatlı sıcaklık yayan güneşin tadını çıkarabilirdi yada salıncak kurup Tarık'ın göz bebeklerine doğru neşe ile sallanabilirdi.

Yanlarında duran elini kaldırıp Tarık'ın yanağını kavrayıp baş parmağı ile kirpiklerini okşadı. Tarık kızın itiraz etmeyeceğine artık emindi, dudakları hala üst dudağını çekiştiriyor, emiyor ve dili ile minik darbeler vuruyordu. Belindeki el ise kızın tenini hissetmek için atletinin altından içeriye süzülmüştü. Nehir sarhoş gibiydi Tarık onu daha tamamı ile öpmemişken bile vadettiği şeyler çok cüretkâr ve vaat doluydu. Sadece üst dudağında oyalanalı dakikalar olmuştu ve bu saatler kadar doluydu.

14. Bölüm Romantizm 93. sırada

sbsarang sbsarang Mar 14
Mukemmel bir giris yazmissiniz eger gercekten bu sekilde ilerlerseniz hikaye kurgusunda emin olun cok harika bir kitap olur acemilik felan onemli olmaz emin olun kaliteli icerikler her zaman guzel yerlerde yer alir
ALLAH'IM SONUNDA ŞÖYLE BİR HİKAYE BULDUM YA DAHA NE DİYEM!
Sibelcavdar4 Sibelcavdar4 2 days ago
Arkadaşlar wattpad e yeni katıldım solumdaki çocuk adlı hikayemi destekler misiniz http://my.w.tt/UiNb/rPKnkPzGSB🙏
İlkim kitabın vardı bir de senin onu da okudum ve o kitabın gibi bu da çok güzel
Burda hemen okuyucuya ipucu veriyorsun. İşin heyecanı kaçıyor. Olay yasanirken bilsek daha hoş olur. Bazen okuyucunun kafasinda kendine gre bir yorum bırakmak daha iyi oluyor. Ben bunu tercih edenlerdenim mesela. Hikaye daha lezzetli oluyor.
KESİNLİKLE HOŞUNUZA GİDEBİLECEK BİR KİTAPP VOTELERİNİZİ BEKLİYR! https://www.wattpad.com/story/92943792-ar%C4%B1-bal%C4%B1