NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Ceo'ların Savaşı

Ceo'ların Savaşı

332K Reads 24.1K Votes 41 Part Story
bellicee By bellicee Updated a day ago

Bir Gün yağmur buluta diyecek ki;
"Toprağın kollarına beni sen bıraktın"


"Tarık" diye fısıldadı nehir, burnunun üzerinde ki ıslaklık belinin yay gibi gerilmesine neden olmuş ve yutkunmuştu.

Tarık kızı susturmak için "Şşşşşş" diye bir uyarıda bulunup gözlerini gözlerinden ayırıp Nehir'in kalın dudaklarına düşürdü, hafif aralık ağzından gözüken inci gibi dişleri davetkardı, aklına Nehir'in o dişlerle ısırdığı dili gelince alt tarafında ki zonklama bütün hücrelerinde bir patlama oluşturdu.

Dudakları açlıkla Nehir'in üst kalın dudağını kavrayıp geri çekmesini sağladı, duvardaki elinin varlığına şükrediyordu. Bu hareketi Nehir'in istemsiz çıkan iniltisine karıştı. Tarık'ın yüzü çıkan tutku karşısında memnuniyet bahşederken siyah gözleri kısılmış ve Uzun ve gür kirpikleri Nehir'in gözleri önünde yaratılışının mükemmelliğini cüretkarca sergiliyordu. Nehir bu kirpiklere renk renk minderler atıp bir ömür parçalı bulutların arkasından vücuduna tatlı sıcaklık yayan güneşin tadını çıkarabilirdi yada salıncak kurup Tarık'ın göz bebeklerine doğru neşe ile sallanabilirdi.

Yanlarında duran elini kaldırıp Tarık'ın yanağını kavrayıp baş parmağı ile kirpiklerini okşadı. Tarık kızın itiraz etmeyeceğine artık emindi, dudakları hala üst dudağını çekiştiriyor, emiyor ve dili ile minik darbeler vuruyordu. Belindeki el ise kızın tenini hissetmek için atletinin altından içeriye süzülmüştü. Nehir sarhoş gibiydi Tarık onu daha tamamı ile öpmemişken bile vadettiği şeyler çok cüretkâr ve vaat doluydu. Sadece üst dudağında oyalanalı dakikalar olmuştu ve bu saatler kadar doluydu.

14. Bölüm Romantizm 93. sırada

mlk9401 mlk9401 May 28
İyide Tarık sadece ceketi çıkardı bu da çıplaklık sayılmaz herhalde değil mi ne alaka çırılçıplak olmak?
dbkiz1 dbkiz1 Jun 22
Allah'a şükür düzgün bir kitap bulabildim şu wattpadde
Rica etsem yeni yazdığım kitabıma göz atarmısiniz 😊😊 Lütfen takip yorum destek olursa çok mutlu olurum 😊
Tam olarak aradığımı buldum.  Kadınları bu kadar basit gösteren "kadın" yazarlar görmek o kadar üzücü ki... tebrik ediyorum 💪🏻💪🏻
amyyagmur amyyagmur May 21
Sonunda!!! En kotusude bu hikayeleri  kizlarin yazmalari insan kendini bu kadar nasil degersiz gibi gosterir wattpad okuyucusu bircok kiza da bunlar maalesef bilerek veya bilmeyerek empoze ediliyor. Umarim bu yolda basarili olursun.
asyabarut asyabarut Jul 01
Helal be ilk defa rastladım watpadde  böyle bir düşünceye