Ceo'ların Savaşı

Ceo'ların Savaşı

17.4K Reads 1.1K Votes 14 Part Story
gururumm By gururumm Updated 4 days ago

Bir Gün yağmur buluta diyecek ki;
"Toprağın kollarına beni sen bıraktın"


"Tarık" diye fısıldadı nehir, burnunun üzerinde ki ıslaklık belinin yay gibi gerilmesine neden olmuş ve yutkunmuştu.

Tarık kızı susturmak için "Şşşşşş" diye bir uyarıda bulunup gözlerini gözlerinden ayırıp Nehir'in kalın dudaklarına düşürdü, hafif aralık ağzından gözüken inci gibi dişleri davetkardı, aklına Nehir'in o dişlerle ısırdığı dili gelince alt tarafında ki zonklama bütün hücrelerinde bir patlama oluşturdu.

Dudakları açlıkla Nehir'in üst kalın dudağını kavrayıp geri çekmesini sağladı, duvardaki elinin varlığına şükrediyordu. Bu hareketi Nehir'in istemsiz çıkan iniltisine karıştı. Tarık'ın yüzü çıkan tutku karşısında memnuniyet bahşederken siyah gözleri kısılmış ve Uzun ve gür kirpikleri Nehir'in gözleri önünde yaratılışının mükemmelliğini cüretkarca sergiliyordu. Nehir bu kirpiklere renk renk minderler atıp bir ömür parçalı bulutların arkasından vücuduna tatlı sıcaklık yayan güneşin tadını çıkarabilirdi yada salıncak kurup Tarık'ın göz bebeklerine doğru neşe ile sallanabilirdi.

Yanlarında duran elini kaldırıp Tarık'ın yanağını kavrayıp baş parmağı ile kirpiklerini okşadı. Tarık kızın itiraz etmeyeceğine artık emindi, dudakları hala üst dudağını çekiştiriyor, emiyor ve dili ile minik darbeler vuruyordu. Belindeki el ise kızın tenini hissetmek için atletinin altından içeriye süzülmüştü. Nehir sarhoş gibiydi Tarık onu daha tamamı ile öpmemişken bile vadettiği şeyler çok cüretkâr ve vaat doluydu. Sadece üst dudağında oyalanalı dakikalar olmuştu ve bu saatler kadar doluydu.

14. Bölüm Romantizm 93. sırada

Valla çok beğendim süper bir hikayeye benziyor en yakın zamanda devamını bekliyorum
efsun35 efsun35 Oct 18
insanların normalde tahammül edemeyeceği şeylere ozendirilmesini mantıklı bulmuyorum  bunun doğru olmadığının da dile getirilmesi güzel olmuş
melxike melxike Sep 08
Oha çok iyidi yb' yi hemen istiyorum ya :D  hikaye düşündüğümden farkliymis
efinaz efinaz Sep 08
Hayırlı olsun balım çok güzel bir hikaye olacağına şimdiden eminim.... Bir Burak eylül kadar tatlı olurlar inşallah....:)))))
bayandalloway bayandalloway 3 days ago
Ve kalbimden kalbine bir yol başladı bu paragrafla ahshhdhd ♥♥♥♥♥ neyse ben hikaye okuycam bysssss