NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Say Yes. | Draco Malfoy W TRAKCIE POPRAWEK

Say Yes. | Draco Malfoy W TRAKCIE POPRAWEK

8.5K Reads 565 Votes 9 Part Story
Krysia By OkejMalfoy Updated Mar 13

Do szkoły przyjeżdża Venus White - piętnastoletnia dziewczyna uczęszczająca wcześniej do Beauxbatons. Uczniowie Hogwartu nie ukrywają zdziwienia, gdy okazuje się, że czarownica z takiej szkoły nie jest nieśmiała i delikatna, jak wydawało się przez ostatnie lata, widząc dziewczyny na Turniejach Trójmagicznych. Zastanawiają się nawet, czy to nie przez wyrzucenie ze szkoły znalazła się w Hogwarcie. Pewna siebie blondynka zdobywa w krótkim czasie zaufanie wielu osób mimo swojego specyficznego charakteru.

Tu jest powtórzenie słowa 'tylko', uważam, że w żadnym z obu zdań nie jest dany wyraz potrzebny, są one w pełni zrozumiałe bez niego
Pansy miała z tego co mi się wydaję czarne włosy. Tu dam dość ważną informację, o której wiele osób nie wie; szatyni mają brązowe włosy, a bruneci - czarne.
"Wszędzie lepiej, byleby nie tam" brzmi to głupio, raczej stawiałabym na "Wszędzie, byle nie tam" albo "Wszędzie jest lepiej"
Lepiej brzmi w tym zestawieniu słownym "[...] żeby przykuć uwagę blondynki"
Liczby piszemy słownie 
               Oraz taka sugestia, żeby tekst zaczynał się od krawędzi z akapitami, a nie był na samym środku; przyjemniej sie to czyta
Prolog świetny, a styl pisania cudowny! 😍 Zaciekawiłaś mnie, więc lecę czytać dalej! ❤