Cold Water PL // n.h

Cold Water PL // n.h

358K Reads 32.4K Votes 13 Part Story
fleanr By fleanr Updated 12 hours ago

Renee Delilah Parker opisałaby siebie trzema słowami: szalona, ambitna, zabawna. Nie jest typową dziewczyną - wpada w kłopoty w szkole, nie słucha rodziców oraz lubi się wymykać w nocy z domu. Nie może się doczekać końca liceum, bo wtedy w końcu będzie mogła skupić się na swoim ulubionym hobby - tańcu.   

Niall Horan jest rozrabiaką, który, tak się składa, nienawidzi Renee. Opisałby ją trzema słowami: samolubna, rozpieszczona i wkurzająca. Odkąd Rey przeniosła się do publicznej szkoły trzy lata temu nie mogą się nawzajem znieść. 

Jedynie co muszą zrobić to przetrwać ostatni rok liceum, nie zabijając się nawzajem. Ale to może być trochę trudne, ponieważ oboje są uparci, wytrzymali i zdeterminowani. Ich różnice mogą ze sobą kolidować, ale jednocześnie jakoś się uzupełnić. Szkoda, że nienawiść jest dużo silniejsza od miłości.
A może jednak nie jest?


Oryginał opowiadania należy do @smileyourepretty

Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstu.

Czyli już nie będzie szukała w Google "jak zrobic loda?" Smutno mi trochr
Czytam za każdym razem od nowa wszystkie rozdziały bo gdy pojawi się nowy  to nic nie pamiętam
Czytam po raz pierwszy i oczywiście tak jak w poprzednich opowiadanaich ciekawość wygrywa j muszę zajrzeć do komentarzy, bo ludzie czytający te pracę są poprostu cudowni 😂😍
Czytalam POPIULAR opowiadanie z twojego konta, ktore posiada ta magiczna aure i ,....chce wiecej, biore sie za czytanie tego cudenka bo widze ze ostatnio wrzucasz rozdzialy, co mnie niezmiernie cieszy ;3
Ohoho Rey jak to możliwe przecież niedawno bylas jeszcze świętoszka