KIZIL

KIZIL

46.5K Reads 3.1K Votes 17 Part Story
iyiymiş By hakiikaten Updated Dec 01

Beyaz perdenin arasından sızan güneş, yeni bir güne başlamam gerektiğini söylercesine yüzüme vuruyordu. Güne başlamaya ne kadar isteksiz olsam da buna daha fazla direnmeyerek ve kalkmam gerektiğini kabullenerek gözlerimi araladım. Sırtüstü yattığım yatakta kasıklarımdaki sızıyı umursamadan yan tarafıma döndüm daha sonra. Karşılaştığım şey her zamanki gibi aynıydı, terk edilmiş bir yastık. Ama artık buna şaşırmıyordum, bırakalı uzun zaman olmuştu çünkü. 

Yavaşça uzanıp sarıldığım yastığı tamamen o kokuyordu. Sadece ona ait olan bir kokuydu bu. Kilometrelerce uzaktan alsam, onun olduğunu anlayabilirdim. 

Varlığından ne kadar mutluysam, yokluğunda o kadar boğuluyordum. Sabah kalktığımda, saatler önce olduğu gibi bana dokunmasını, öpmesini istiyordum ama karşılaştığım tek şey kokusunun sindiği yastığı oluyordu. Bu yüzden yapabildiğim tek şey, kokusuna sarılmaktı.

Yatakta bir kaç dakika daha oyalandıktan sonra, çıplak bedenimi üzerimdeki çarşafla sarıp doğrulmaya çalıştım. Kasıklarımdaki...

xsunayx xsunayx Sep 27
Baya güzel bir giriş olmuş. Hemen diğer bölümleri okumaya gidiyorum💃
Tanitim cok ilginc ve guzel olmus degisik bir kurguya benziyor okumaya devam yani👍
Ben niye çok ağladım galiba çok hassas bir donemimdeyim koskoca kadını hüngür hüngür aglattin gece gece harika devamı gelecek demi. Ben yeniyimde burda.
Açıkçası Ömer diye biri ile beraber olsam telefonuma ALLAHU AKBAR ÖMER diye kaydederdim
askicinhira askicinhira Sep 06
İlk goren ilk okuyan  ilk beyen benim tek kelime ile  ba yil dim
Defneyi fahişe yapmışsın akbskajakahakajskjakshsksjs 😂😂😂😂😂😂 güzel hayal gücü ciddiyim 👍