KIZIL

KIZIL

126K Reads 6.8K Votes 25 Part Story
iyiymiş By hakiikaten Completed

Beyaz perdenin arasından sızan güneş, yeni bir güne başlamam gerektiğini söylercesine yüzüme vuruyordu. Güne başlamaya ne kadar isteksiz olsam da buna daha fazla direnmeyerek ve kalkmam gerektiğini kabullenerek gözlerimi araladım. Sırtüstü yattığım yatakta kasıklarımdaki sızıyı umursamadan yan tarafıma döndüm daha sonra. Karşılaştığım şey her zamanki gibi aynıydı, terk edilmiş bir yastık. Ama artık buna şaşırmıyordum, bırakalı uzun zaman olmuştu çünkü. 

Yavaşça uzanıp sarıldığım yastığı tamamen o kokuyordu. Sadece ona ait olan bir kokuydu bu. Kilometrelerce uzaktan alsam, onun olduğunu anlayabilirdim. 

Varlığından ne kadar mutluysam, yokluğunda o kadar boğuluyordum. Sabah kalktığımda, saatler önce olduğu gibi bana dokunmasını, öpmesini istiyordum ama karşılaştığım tek şey kokusunun sindiği yastığı oluyordu. Bu yüzden yapabildiğim tek şey, kokusuna sarılmaktı.

Yatakta bir kaç dakika daha oyalandıktan sonra, çıplak bedenimi üzerimdeki çarşafla sarıp doğrulmaya çalıştım. Kasıklarımdaki...

  • deföm
  • hayran
  • kiralıkaşk
  • kurgu
CananCanK CananCanK May 30
Okumayan kesinlikle tavsiye ederim be ağlatan kitaptır kendisi.
Sweetdefom Sweetdefom Jan 10
Himm bir KA ailesi olarak merak ettim ve okucagim 😊 10/01/2017 salı
xsunayx xsunayx Sep 27, 2016
Baya güzel bir giriş olmuş. Hemen diğer bölümleri okumaya gidiyorum💃
EsinHasanKuru EsinHasanKuru Oct 09, 2016
Tanitim cok ilginc ve guzel olmus degisik bir kurguya benziyor okumaya devam yani👍
Toprak_Yatan Toprak_Yatan Nov 17, 2016
Ben niye çok ağladım galiba çok hassas bir donemimdeyim koskoca kadını hüngür hüngür aglattin gece gece harika devamı gelecek demi. Ben yeniyimde burda.
sessizolsanaaz sessizolsanaaz Nov 26, 2016
Açıkçası Ömer diye biri ile beraber olsam telefonuma ALLAHU AKBAR ÖMER diye kaydederdim