For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
Isabella Potter 2

Isabella Potter 2

14.4K Reads 1.2K Votes 19 Part Story
Inna_odInnych By Inna_odInnych Completed

Mogłoby się wydawać, że w życiu Isabelli w końcu zapanuje spokój. Dzięki czerwcowym wydarzeniom zaprzyjaźniła się z Harrym, a świat odkrył, kim jest. Również z innymi przyjaciółmi ma świetny kontakt i wszystko zapowiada, że nowy rok w Hogwarcie będzie właśnie taki, jak to sobie wyobraziła.
Sielanka kończy się, kiedy Komnata Tajemnic zostaje otwarta. Isabella boi się bardziej niż zwykle, że jej jedyna i najgorsza tajemnica wyjdzie na jaw. Tym razem oznaczałoby to nie tylko prawdopodobną utratę przyjaciół, ale podejrzenia całego świata na czele z Ministerstwem Magii, że to właśnie ona stoi za tymi atakami...
Isabellę pociesza tylko to, że kilka osób, które znają jej tajemnicę, nie wierzą, że to ona otworzyła Komnatę Tajemnic. Jest pewna, że żadna z nich by jej nie zdradziła i może im ufać. Tylko co, jeśli się myli?

Isabella Potter, jest opowiadaniem stworzonym na podstawie całego cyklu o Harrym Potterze i składającym się, analogicznie do cyklu, z kilku części. Niniejsza powieść powstała na podstawie książki „Harry Potter i Komnata Tajemnic" i jest to druga część cyklu o Isabelli Potter - kuzynce Harry'ego Pottera i córce Lorda Voldemorta. Jeśli jeszcze nie przeczytałaś/eś części pierwszej, serdecznie zapraszam:
Część pierwszą znajdziecie tutaj: https://www.wattpad.com/story/47132819-isabella-potter
a część trzecią tu: https://www.wattpad.com/story/110909388-isabella-potter-3

  • dracomalfoy
  • harrypotter
  • isabellapotter
  • severussnape
- - Sep 10, 2016
Jeeej,wreszcie nowa część. Tęskniłam. ❤❤❤ Czekam na następny i życzę weny ❤❤❤
WhitleyStar WhitleyStar Sep 10, 2016
W końcu kolejna część 😍 tak się za tym steskniłam ❤❤ życzę weny 😚
Narkotek Narkotek Sep 10, 2016
Dopiero dziś, a raczej wczoraj odkryłam historię Isabelli Potter, ale tak mnie wciągnęła, że przeczytałam wszystko. Bardzo ciekawie piszesz. Życzę weny!