Isabella Potter 2

Isabella Potter 2

1.5K Reads 186 Votes 7 Part Story
Inna_odInnych By Inna_odInnych Updated Nov 13

Niniejsza powieść powstała na podstawie książki „Harry Potter i Komnata Tajemnic". Jest to druga część cyklu o Isabelli Potter - kuzynce Harry'ego Pottera i córce Lorda Voldemorta. Jeśli jeszcze nie przeczytałaś/eś części pierwszej, serdecznie zapraszam tu: https://www.wattpad.com/story/47132819-isabella-potter
Uwaga! Opis części drugiej zdradza elementy fabuły części pierwszej! 

Mogłoby się wydawać, że życie Isabelli w końcu zapanuje spokój. Świat dowiedział się, kim jest i w końcu zaprzyjaźniła się z Harrym. Również z innymi przyjaciółmi ma świetny kontakt i wszystko zapowiada, że nowy rok w Hogwarcie będzie właśnie taki, jak to sobie wyobraziła.
Sielanka kończy się, kiedy Komnata Tajemnic zostaje otwarta. Isabella boi się bardziej niż zwykle, że jej tajemnica wyjdzie na jaw. Tym razem oznaczałoby to nie tylko prawdopodobną utratę przyjaciół, ale podejrzenia całego świata na czele z Ministerstwem Magii, że to właśnie ona stoi za tymi atakami...
Isabellę pociesza tylko to, że kilka osób, które zna jej tajemnicę, nie wierzy, że to ona otworzyła Komnatę Tajemnic. Jest pewna, że żadna z tych osób by jej nie zdradziła i może im ufać. Tylko co się wydarzy, jeśli się myli?

Jeeej,wreszcie nowa część. Tęskniłam. ❤❤❤ Czekam na następny i życzę weny ❤❤❤
H-uman H-uman Sep 10
W końcu kolejna część 😍 tak się za tym steskniłam ❤❤ życzę weny 😚
Lenka1352 Lenka1352 Sep 10
Dopiero dziś, a raczej wczoraj odkryłam historię Isabelli Potter, ale tak mnie wciągnęła, że przeczytałam wszystko. Bardzo ciekawie piszesz. Życzę weny!