NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Isabella Potter 2

Isabella Potter 2

4.4K Reads 564 Votes 16 Part Story
Inna_odInnych By Inna_odInnych Updated Apr 21

Niniejsza powieść powstała na podstawie książki „Harry Potter i Komnata Tajemnic". Jest to druga część cyklu o Isabelli Potter - kuzynce Harry'ego Pottera i córce Lorda Voldemorta. Jeśli jeszcze nie przeczytałaś/eś części pierwszej, serdecznie zapraszam tu: https://www.wattpad.com/story/47132819-isabella-potter
Uwaga! Opis części drugiej zdradza elementy fabuły części pierwszej! 

Mogłoby się wydawać, że życie Isabelli w końcu zapanuje spokój. Świat dowiedział się, kim jest i w końcu zaprzyjaźniła się z Harrym. Również z innymi przyjaciółmi ma świetny kontakt i wszystko zapowiada, że nowy rok w Hogwarcie będzie właśnie taki, jak to sobie wyobraziła.
Sielanka kończy się, kiedy Komnata Tajemnic zostaje otwarta. Isabella boi się bardziej niż zwykle, że jej tajemnica wyjdzie na jaw. Tym razem oznaczałoby to nie tylko prawdopodobną utratę przyjaciół, ale podejrzenia całego świata na czele z Ministerstwem Magii, że to właśnie ona stoi za tymi atakami...
Isabellę pociesza tylko to, że kilka osób, które zna jej tajemnicę, nie wierzy, że to ona otworzyła Komnatę Tajemnic. Jest pewna, że żadna z tych osób by jej nie zdradziła i może im ufać. Tylko co się wydarzy, jeśli się myli?

pianissima13 pianissima13 Sep 10, 2016
Jeeej,wreszcie nowa część. Tęskniłam. ❤❤❤ Czekam na następny i życzę weny ❤❤❤
H-uman H-uman Sep 10, 2016
W końcu kolejna część 😍 tak się za tym steskniłam ❤❤ życzę weny 😚
Narkotek Narkotek Sep 10, 2016
Dopiero dziś, a raczej wczoraj odkryłam historię Isabelli Potter, ale tak mnie wciągnęła, że przeczytałam wszystko. Bardzo ciekawie piszesz. Życzę weny!