Amantes Amentes

Amantes Amentes

376 Reads 41 Votes 4 Part Story
Hopeless girl By Sparkly154 Updated Dec 19, 2016

Nawet psychopaci mogą odnaleźć na swojej drodze tę wyjątkową osobę. Wystarczająco podobną do nich, równie szaloną i nieokrzesaną. Swoją własną i dziką bratnią duszę.
  
Nawet psychopaci mogą paść ofiarą silnego zauroczenia. Choć nigdy nie będą umieli tego w pełni pojąć, to i ich ono odnajdzie. Nie ma wyjątków. Zatopi w nich swoje szpony, splunie z góry i będzie starało się udusić na własny, specyficzny sposób. Poprzez uczucia, które byli pewni, że stracili.
  
W końcu nawet psychopaci mają prawo się zakochać. Pokochać miłością niezwykle silną i nadzwyczaj prawdziwą. Miłością często pozbawiającą logicznego myślenia i mącącą w głowach aż do spotkania z diabłem. 
  
Smutne jednak bywa to, że zazwyczaj zdają sobie z wszystkiego sprawę zbyt późno, by uratować siebie nawzajem. Popełniają największy błąd, robiąc tą każdą rzecz „nad".
  
Bo psychopaci żyją bardziej, kochają mocniej, umierają głośniej.
  
I choć mogą siebie nawzajem krzywdzić, poniżać, doprowadzając przy okazji do rozlewu krwi i masowego mordu, to tak naprawdę nigdy nie będą w stanie zrezygnować z tej GŁUPIEJ SZALONEJ MIŁOŚCI.
  
Nawet na koszt walki ze śmiercią.
  
Tłumaczenie tytułu: Amantes amentes - łc. zakochani (są jak) szaleńcy.

Double_Dream Double_Dream Sep 30, 2016
Jejku super piszesz wg cały styl tego rozdziału jest super <3
Double_Dream Double_Dream Sep 30, 2016
Super jest początek wg dobrze opisujesz psychikę Harley . Już nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału <3 jestem tak MEGA ciekawa co zrobi Joker .