Blog A

Blog A

13.5K Reads 794 Votes 4 Part Story
Alya Öztanyel By alywithdw Updated Nov 05

Hepimiz hemen hemen aynı yaşlardayız ve çoğumuz aynı ülkede yaşadığımız için aynı eğitim sistemi içine dahil edildik altıncı yaşımızdan itibaren. Bu eğitim sisteminin stresi, arkadaş ilişkileri ve çok daha fazlası hakkında sık sık konuşuyoruz sizinle. Mesajlaşıyoruz, imza günlerinde sohbet ediyoruz, biliyorum ama bana yeterli gelmiyor. Beni 'abla' olarak gördüğünüzü biliyor ve ona göre hareket etmek istiyorum. 
  
  İşte bu blog, Wattpad'in hikaye formatından farklı olacak. Sadece 'tavsiye' adı altında karalamalar yapmayacağım. Gerektiği yerde anılarım, kendi deneyimlerim devreye girecek ve söylemek istediklerimi sizlerle paylaşacağım.
  
  Hepinize çok değer veriyor ve sizlerle bir şeyler paylaşmayı çok seviyorum. Yaşadığımız bu stresli sınav dönemlerinde, gençliğimizde duygu ve düşüncelerimizin benzerlik gösterdiğine inanaraktan bu blog'u açıyorum.
  
  Alya Öztanyel
  
  Kullandığım sosyal medya hesaplarım:
 facebook.com/alyaoztanyel
 Youtube: Alya Öztanyel
 Instagram & Snapchat & Twitter & Periscope & Ask.fm : alyaoztanyel

sumeyye5678 sumeyye5678 Sep 05
Biz tam bir aile olduk.Bu arada Alyacigim cidden coook tatli bir kizsin.Yasindan oldukca genc gorunuyorsun:-D:-D
Yazarlık dışında ne olmayı düşünüyorsun Alya abla :)
JazmynJey JazmynJey Sep 25
Öğütleri sevmem bence herşey yaşayarak öşrenilir ama senin kitablarını seviyorum.Şimdili buralarda kalıcam.
Bence bu yaptığın paylaşım gerçekten harika böylelikle gölge ailesinden olduğum ve seni desteklediğim için gerçekten bir kere daha mutlu oldum...Bu sorunları birkaç kişi yaşamıyor tüm Türk halkı yaşıyor çünkü...
leyus0512 leyus0512 Oct 14
Alya abla dikkate almani ıstiyorum lütfen bana yardımcı ol 9 sınıfa yeni başladım lise ortamı derken ben sinifimi hic sevmiyorum kendime göre kafa dengi birini bulamadım çok sıkılıyorum büyük sınırlarla arkadaşlık kurmayı düşünüyorum ama korkuyorum ışte napmayliyim?
newgirlezgi newgirlezgi Sep 05
Alya abla böyle bir şey yaptığın için gerçekten sana teşekkür ederim beni ve benim gibi bütün gölge ailesini çook mutlu ettin 😇😇😇😇 yaa sen tamm bi meleksin seni çok ama çok seviyorum alya abla