NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Blog A

Blog A

21.9K Reads 984 Votes 4 Part Story
Alya Öztanyel By alywithdw Updated Nov 05, 2016

Hepimiz hemen hemen aynı yaşlardayız ve çoğumuz aynı ülkede yaşadığımız için aynı eğitim sistemi içine dahil edildik altıncı yaşımızdan itibaren. Bu eğitim sisteminin stresi, arkadaş ilişkileri ve çok daha fazlası hakkında sık sık konuşuyoruz sizinle. Mesajlaşıyoruz, imza günlerinde sohbet ediyoruz, biliyorum ama bana yeterli gelmiyor. Beni 'abla' olarak gördüğünüzü biliyor ve ona göre hareket etmek istiyorum. 
  
  İşte bu blog, Wattpad'in hikaye formatından farklı olacak. Sadece 'tavsiye' adı altında karalamalar yapmayacağım. Gerektiği yerde anılarım, kendi deneyimlerim devreye girecek ve söylemek istediklerimi sizlerle paylaşacağım.
  
  Hepinize çok değer veriyor ve sizlerle bir şeyler paylaşmayı çok seviyorum. Yaşadığımız bu stresli sınav dönemlerinde, gençliğimizde duygu ve düşüncelerimizin benzerlik gösterdiğine inanaraktan bu blog'u açıyorum.
  
  Alya Öztanyel
  
  Kullandığım sosyal medya hesaplarım:
 facebook.com/alyaoztanyel
 Youtube: Alya Öztanyel
 Instagram & Snapchat & Twitter & Periscope & Ask.fm : alyaoztanyel

nickbulamayanpanda nickbulamayanpanda Sep 17, 2016
Yazarlık dışında ne olmayı düşünüyorsun Alya abla :)
JazmynJey JazmynJey Sep 25, 2016
Öğütleri sevmem bence herşey yaşayarak öşrenilir ama senin kitablarını seviyorum.Şimdili buralarda kalıcam.
Güzellik , kozmetik ve kızlarda özgüven meselesinden de bahsetmelisin bence
leyus0512 leyus0512 Oct 14, 2016
Alya abla dikkate almani ıstiyorum lütfen bana yardımcı ol 9 sınıfa yeni başladım lise ortamı derken ben sinifimi hic sevmiyorum kendime göre kafa dengi birini bulamadım çok sıkılıyorum büyük sınırlarla arkadaşlık kurmayı düşünüyorum ama korkuyorum ışte napmayliyim?
newgirlezgi newgirlezgi Sep 05, 2016
Alya abla böyle bir şey yaptığın için gerçekten sana teşekkür ederim beni ve benim gibi bütün gölge ailesini çook mutlu ettin 😇😇😇😇 yaa sen tamm bi meleksin seni çok ama çok seviyorum alya abla
newgirlezgi newgirlezgi Sep 06, 2016
Alya abla sen her yaşta çok tatlıymışsın     @alywithdw