NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Dipper w Krainie bogów

Dipper w Krainie bogów

1.2K Reads 142 Votes 9 Part Story
Arti By Neko-kotek Updated Feb 14

Cisza zakłócana przez tykanie zegara z kukułką, wydawała się trwać wiecznie. Zaschnięta na białym dywanie krew roznosiła swój specyficzny, a zarazem okropny zapach po całym pomieszczeniu. Brunet przymknął oczy, by po chwili znów je otworzyć, a potem po raz kolejny. Ciche stuknięcie wyrwało nastolatka ze szponów własnych rozmyślań. Brunet spojrzał na siedzącego przed sobą dziesięciolatka, który odstawił filiżankę z herbatą na stolik.
- Rodzice czy smok?- zapytał, a jego głos odbił się echem od ścian. Czas zatrzymał się, zegar przestał tykać, a para znad filiżanki zastygła w powietrzu. Brunet przetarł zaschnięte gardło i zwilżył spierzchnięte usta.
- Smok.- odpowiedz rozniosła się echem , zastygając na ustach żywych zabawek. Dziesięciolatek zaśmiał się, z czasem jego śmiech stał się bardziej psychiczny i gardłowy. 
- Niech tak będzie.- chłopczyk znikną, a wraz z nim całe pomieszczenie. tylko ten okropny śmiech pozostał w głowie Dippera.
***
Mój pierwszy w życiu fanfic, w dodatku o wodogrzmotach. a więc zachęcam do czytania i nie zrażajcie się początkami, które nie są krwawe i w ogóle ciekawe, później będzie tylko lepiej. 
Z mojej strony to tyle. Życzę miłego czytania.

Ecleette Ecleette Apr 14
To jest to! Omg, zapomniała... Nie! Wiem. Spirited Away! W krainie bogów! Jak ja to kochaaaaam
Leania112 Leania112 Sep 14, 2016
Świetnie się zaczyna ^^ Czekam na szybkiego nexta, bo zapowiada się super!
NekoCat22 NekoCat22 Sep 15, 2016
Bardzo ciekawy początek *.* czekam z niecierpliwością na następny rozdział =^.^=