NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Psikopat 3

Psikopat 3

844K Reads 18.3K Votes 9 Part Story
Mihri Mavi By MihriMavi Updated Apr 01

Sen olmazsan yaşayamam. Sen olmazsan ben de olmam...

Buket yaşadığı zor günlerin ardından her şeyden uzaklaşmayı düşünerek tatil için Antalya'ya gider. Ancak hayat ona yeni oyunlar oynayacak, aslında hiçbir şeyden kaçamayacağını anlaması uzun sürmeyecektir.

Onur'un tehditlerinden bunalan Buket, Bahadır'dan yardım ister. Bu yanlış bir karardır! Bahadır'ın gerçek niyetini anladığında ise artık her şey için çok geç kalmıştır, geri dönülmez bir yola giren Buket için bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
 
Kağan öfkesine yenik düşerek Buket'i kaybetmekle karşı karşıya kalır. İçten içe pişmanlık ve suçluluk hissederken olanları düzeltmek amacıyla Buket'in ardından Antalya'ya gider. Fakat büyük bir sorunla karşılaşır. Ama Kağan'ın umurunda değil! Önüne hangi engel çıkarsa çıksın Buket'i tekrardan kazanıp kendini affettirmeye kararlıdır. 
 
Cansu ve Emre geçmişin iki eski âşığı şimdinin ezeli düşmanları. Ankara'dan kilometrelerce uzakta, aşklarına yeniden şans verdiklerinde, Emre'nin geçmişten gelen sırları ortaya çıkar. Cansu bir kez daha hayal kırıklığına uğrayarak yıkıma sürüklenir. Ancak bu defa hiç beklemediği bir kurtarıcısı vardır: Hakan, Cansu için herkesi karşısına almaya hazırdır.
 
Bir tarafta parçalanan hayatlar, diğer tarafta umut arayan çaresiz aşklar... ve akıllarda şu soru: Bu savaştan kim zaferle çıkacak, kim yenilgiye uğrayacak?

SudeAkman430 SudeAkman430 2 days ago
Allah rızası için psikopat in filmini çıkarın çok güzel olacak eminim bana 👏👏
SaykoxRT SaykoxRT Jul 13
Yeni başladığım hikayeme destek olur musunuz takip edersenizde ayrıca sevinirim iyi akşamlar :)
hayalimdeki psikopat 3 böyle değildi bence bahadırla daha çok sahne olmalıydı inşallah psikopat 4te bol bahadır sahnesi olur
Kitabıma göz atarmısınız🌹 Takip edebilirsiniz geri dönüş yapıyorum🦄
bugün aldım çok güzel ya biraz okucağım  psikopat 4 varmı ?
Sticker_123 Sticker_123 Jul 10
Bahadır mı Kağan mı orasını yazar bilir. Yeni kitapta bol ekşınlı bölüm ümit ediyrum ama bence Cansu Tekrar Emre ile olmasın çünkü Emre onu çok yıprattı. Bence Hakan bundan sonra hep Cansu'nun yanında olmalı !!!