NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Psikopat 3

Psikopat 3

718K Reads 15.7K Votes 9 Part Story
Mihri Mavi By MihriMavi Updated Apr 01

Sen olmazsan yaşayamam. Sen olmazsan ben de olmam...

Buket yaşadığı zor günlerin ardından her şeyden uzaklaşmayı düşünerek tatil için Antalya'ya gider. Ancak hayat ona yeni oyunlar oynayacak, aslında hiçbir şeyden kaçamayacağını anlaması uzun sürmeyecektir.

Onur'un tehditlerinden bunalan Buket, Bahadır'dan yardım ister. Bu yanlış bir karardır! Bahadır'ın gerçek niyetini anladığında ise artık her şey için çok geç kalmıştır, geri dönülmez bir yola giren Buket için bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
 
Kağan öfkesine yenik düşerek Buket'i kaybetmekle karşı karşıya kalır. İçten içe pişmanlık ve suçluluk hissederken olanları düzeltmek amacıyla Buket'in ardından Antalya'ya gider. Fakat büyük bir sorunla karşılaşır. Ama Kağan'ın umurunda değil! Önüne hangi engel çıkarsa çıksın Buket'i tekrardan kazanıp kendini affettirmeye kararlıdır. 
 
Cansu ve Emre geçmişin iki eski âşığı şimdinin ezeli düşmanları. Ankara'dan kilometrelerce uzakta, aşklarına yeniden şans verdiklerinde, Emre'nin geçmişten gelen sırları ortaya çıkar. Cansu bir kez daha hayal kırıklığına uğrayarak yıkıma sürüklenir. Ancak bu defa hiç beklemediği bir kurtarıcısı vardır: Hakan, Cansu için herkesi karşısına almaya hazırdır.
 
Bir tarafta parçalanan hayatlar, diğer tarafta umut arayan çaresiz aşklar... ve akıllarda şu soru: Bu savaştan kim zaferle çıkacak, kim yenilgiye uğrayacak?

Kitabıma bakarmısın(ız) pişman olmayacaksın(ız) :D
               Adı DESA...
               Derin ve Savaşın hikayesi :)
xxGizli xxGizli Apr 19
Herkese merhaba buralarda yeniyim bende yeni bir hikâye yazmaya başladım okumak isteyenler bir göz atabilir. Teşekkürler
rumeysabektas123 rumeysabektas123 20 hours ago
Yeni kitap yazmaya başladım desteklerinizi bekliyorum teşekkür ederim
Gvercinrvan Gvercinrvan Apr 15
Lütfen kitabına göz atabilirmisiniz genç kız edebiyatı lutfen
zlemYksel6 zlemYksel6 Apr 15
Kitap çok güzel bayıldım devamını bekliyoruz elinize sağlık
darkk_onee darkk_onee Apr 08
Kitabımı okur musunuz? Lütfen pişman olmayacaksınız. Gençkızedebiyatı, mizah ve eğlence beğeneceğinden eminim.