Psikopat 3

Psikopat 3

912K Reads 19.5K Votes 9 Part Story
Mihri Mavi By MihriMavi Updated Apr 01

Sen olmazsan yaşayamam. Sen olmazsan ben de olmam...

Buket yaşadığı zor günlerin ardından her şeyden uzaklaşmayı düşünerek tatil için Antalya'ya gider. Ancak hayat ona yeni oyunlar oynayacak, aslında hiçbir şeyden kaçamayacağını anlaması uzun sürmeyecektir.

Onur'un tehditlerinden bunalan Buket, Bahadır'dan yardım ister. Bu yanlış bir karardır! Bahadır'ın gerçek niyetini anladığında ise artık her şey için çok geç kalmıştır, geri dönülmez bir yola giren Buket için bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
 
Kağan öfkesine yenik düşerek Buket'i kaybetmekle karşı karşıya kalır. İçten içe pişmanlık ve suçluluk hissederken olanları düzeltmek amacıyla Buket'in ardından Antalya'ya gider. Fakat büyük bir sorunla karşılaşır. Ama Kağan'ın umurunda değil! Önüne hangi engel çıkarsa çıksın Buket'i tekrardan kazanıp kendini affettirmeye kararlıdır. 
 
Cansu ve Emre geçmişin iki eski âşığı şimdinin ezeli düşmanları. Ankara'dan kilometrelerce uzakta, aşklarına yeniden şans verdiklerinde, Emre'nin geçmişten gelen sırları ortaya çıkar. Cansu bir kez daha hayal kırıklığına uğrayarak yıkıma sürüklenir. Ancak bu defa hiç beklemediği bir kurtarıcısı vardır: Hakan, Cansu için herkesi karşısına almaya hazırdır.
 
Bir tarafta parçalanan hayatlar, diğer tarafta umut arayan çaresiz aşklar... ve akıllarda şu soru: Bu savaştan kim zaferle çıkacak, kim yenilgiye uğrayacak?

 • aşk
 • badboy
 • karanlik
 • kötü
 • psikopat
 • romantik
 • sadist
 • tehdit
 • tehlikeli
 • çete
Allah rızası için psikopat in filmini çıkarın çok güzel olacak eminim bana 👏👏
sevval_cayy sevval_cayy Jul 30
Merhaba. Benim kitabıma bakar mısınız? Eminim ki seveceksiniz. En azından bi bakın. Okumayanin canı sağolsun.
Bu kitabı şu an okuyorum ama direkt 3'ten başladım. 1 ve 2'yi de okumalıyım o zaman
Arkadaşlar kitabımı okursanız çok sevinirim. Vote ve yorumlarınızı bekliyorum. Kalıcı geri takip yapacağim. Sizlerinde kitaplarinizi ayni sekilde voteleyip yorum yapacagim. Cunku birlik olunca bir seyleri basarabiliriz😊
beyza085696 beyza085696 Sep 02
Of ya bu serinin tümünü aldım psikopat1,2 okudum 3. Yude aldım sosyapat pislik karanlık sırları da aldım ama heyecan dan okuyamiyorum
lunaweet lunaweet Nov 07
Siz hiç hırsız olduğunu düşündüğünüz birine aşık oldunuz mu?
               
               Veya sizi hırsızlık ile suçlayan birine.
               
               Belki siz olamazsınız ama onlar olur.
               
               Onlar kim mi?
               
               Sorunun cevabı hikaye de.
               
               İyi okumalar..😊