NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Psikopat 3

Psikopat 3

814K Reads 17.7K Votes 9 Part Story
Mihri Mavi By MihriMavi Updated Apr 01

Sen olmazsan yaşayamam. Sen olmazsan ben de olmam...

Buket yaşadığı zor günlerin ardından her şeyden uzaklaşmayı düşünerek tatil için Antalya'ya gider. Ancak hayat ona yeni oyunlar oynayacak, aslında hiçbir şeyden kaçamayacağını anlaması uzun sürmeyecektir.

Onur'un tehditlerinden bunalan Buket, Bahadır'dan yardım ister. Bu yanlış bir karardır! Bahadır'ın gerçek niyetini anladığında ise artık her şey için çok geç kalmıştır, geri dönülmez bir yola giren Buket için bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
 
Kağan öfkesine yenik düşerek Buket'i kaybetmekle karşı karşıya kalır. İçten içe pişmanlık ve suçluluk hissederken olanları düzeltmek amacıyla Buket'in ardından Antalya'ya gider. Fakat büyük bir sorunla karşılaşır. Ama Kağan'ın umurunda değil! Önüne hangi engel çıkarsa çıksın Buket'i tekrardan kazanıp kendini affettirmeye kararlıdır. 
 
Cansu ve Emre geçmişin iki eski âşığı şimdinin ezeli düşmanları. Ankara'dan kilometrelerce uzakta, aşklarına yeniden şans verdiklerinde, Emre'nin geçmişten gelen sırları ortaya çıkar. Cansu bir kez daha hayal kırıklığına uğrayarak yıkıma sürüklenir. Ancak bu defa hiç beklemediği bir kurtarıcısı vardır: Hakan, Cansu için herkesi karşısına almaya hazırdır.
 
Bir tarafta parçalanan hayatlar, diğer tarafta umut arayan çaresiz aşklar... ve akıllarda şu soru: Bu savaştan kim zaferle çıkacak, kim yenilgiye uğrayacak?

Psikopat 4 ne zaman cikicak onu da sabırsızlıkla bekliyorum ☺☺
hayalimdeki psikopat 3 böyle değildi bence bahadırla daha çok sahne olmalıydı inşallah psikopat 4te bol bahadır sahnesi olur
Kitabıma göz atarmısınız🌹 Takip edebilirsiniz geri dönüş yapıyorum🦄
bugün aldım çok güzel ya biraz okucağım  psikopat 4 varmı ?
busraozen99 busraozen99 May 23
Profilimdeki GİZEMİN SIRLARI: KIRMIZI GÖZ YIKIMI hikayeme bakarsanız sevinirim karşılıklı:)
4 gelsin MihriMavi 4 düüüüü lütfen zaten bütün kitaplarını alıyorum bayılırıyorum lütfen 4 dü gekllsin