MASUMİYET(Seri 5)

MASUMİYET(Seri 5)

309K Reads 26.3K Votes 42 Part Story
H.Yeşilyurt By kamalye Completed

Rosemary Güney İrlanda nın soylu ailelerinden birinin kızıdır.Ancak asaleti ve masumiyeti babası tarafından ezilmekte,üstelik üvey annesinin aşağılamalarına,üvey abisinin tacizlerine maruz kalmaktadır.

Bir de hiç tanımadığı zengin bir Lord a para karşılığı evlenmesi için zorlanır.Kötü kaderini değiştirmek için kaçmaktan başka çaresi yoktur.

Küçük kardeşi Noreen la çıktığı yolculuk umduğundan daha zor olacaktır.Yollarının kesiştiği Jose Luis isimli bir adama masumiyetini kardeşinin hayatı için vereceğinden haberi yoktur.

Jose Luis evli ve çocuklu olduğunu söyleyen genç kadını İngiltere deki kocasına götürdüğünü düşünürken,isteği dışında bir anda onu kollarının arasında bulur.Muhteşem gecenin sabahı genç kadın bir anda kaybolur.

Geriye bekaretini bıraktığı bir çarşaf,Jose Luis in içinde vicdan azabıdır.Şimdi genç adamın tek isteği kendisine yalan söyleyen güzel kadını bulmak ve himayesi altına almaktır.

Acaba kader bu iki insanı nasıl bir sürprizle bir araya getirecektir...Çünkü son söz her zaman kaderindir.....

ayata-kitap ayata-kitap Mar 23
Şiir, Öykü, Roman, Deneme, Araştırma/İnceleme, Güncel Siyaset... Siz yazın biz yayınlayalım, dağıtalım, satalım, sizi kitap fuarlarında okurlarımızla buluşturalım... +90(505) 451 3129 / +90(312) 341 5358
wineywind wineywind Apr 04
Ya şu Jose benim ortaokul yıllarımda okuldan kaçıp izlediğim pembe dizideki Salvador  değil mi ya? . Çok ateşli bir beyefendi idi o zamanlar 😍😍😍😍😍😍
derakap derakap Aug 10
Benim de tarihi kurgu serilerime bakar mısınız. Bedel  ve Bedel12
guiettaguietta guiettaguietta Sep 03, 2016
Cok guzel. Yazarimiza hizli yaz demiyorum.cunku hem hizli yaziyor hemde. Dolu dolu yaziyor.
mmoryildizlar mmoryildizlar Sep 03, 2016
Sonunda merakla beklediğim hikaye gelmiiiş. Çok güzeldi yazarcım yeni bölümleri heyecanla bekliyoruz❤️
serishn serishn Oct 03, 2016
heycan bastı bi an önce devamını okumak finale gelmek istiyorum ( kitabın final yapmadığının farkındayım) :D  ellerine sağlık