Jetë e dytë[Shqip]

Jetë e dytë[Shqip]

1.9K Reads 358 Votes 17 Part Story
Jest By CrazyllekXx Updated Nov 19

Sado qe perpiqej mos te digjej ne flaket e zjarrit qe shpirti i saj kishte ndezur ne te tijen nuk mundej,sepse,qe nga dita e pare qe ajo kishte ecur ne dhome me ate pamjen e saj te ç'rregullt dhe mendjen e saj jashte kontrollit,ishte perplasur me nje tjeter jete.Ajo e beri te vdiste dhe te ringjallte cdo qelize te vdekur ne trupin e tij,ajo e shkaterroj serish,si ne jeten tjeter,por kishte kohe qe shpirti tij i perkiste asaj dhe do te shkaterrohej nje mije here sepse kishte lindur per tu shkaterruar nga ajo.

- - Sep 10
thote qe sdi nese do ben update , me bombardon me notifications xD 
               -Ann
AngieRun AngieRun Sep 04
Heheh sa me pelqejne keto francezet 😁😈 god bless the french :p
- - Sep 05
tjetra bredh neper paris, kurse neve rrim ktu dhe presim nje djale me letra 😣 jete leshi 😂
AxZxJxQ AxZxJxQ Sep 04
A te ashu jehua ishallahhhh do t t vras fr pz😂🙈😂🙈😂🙈
KleaZenelak KleaZenelak Sep 04
Ta premtova qe e do I hidhja nje sy. Epo e bera se sduroja dot. Me shtyu kureshtja. 
               Pa te shohim keta te dy teksa zihen po qe do bien brenda me njeri tjetrin. I loved this :)
shyyyqyr nje chef in da game
               cant wait for next baby
               suksesee