The Vampire

The Vampire

4.5K Reads 539 Votes 24 Part Story
Mrs Stilinski💗 By DaniStilinski Completed

Sidorela qendronte e shtrire ne ate barin jeshil te mbuluar ne gjak ne mesin e atyre varrezave ku shenoheshin te gjithe pjesetaret e familjes se saj.Ajo thjesht rri e veshtron qiellin.E etur per prene e radhes Sidorela gjen forcen dhe ngrihet.Tek dera e varrezave qendrojne roja dhe nje person qe deshiron te vizitoj te afermit e tij.Eshte djale,brun,me tipare te bukura,mjaft muskuloz por ama fytyra e tij tregon qe dicka i ka ndodhur.Marco,nje fytyre kaq e pafajshme perballet me Sidorelen nje vampire e cila kishet gjak ne cepin e buzeve dhe nese buzeqeshte apo fliste viheshin re dhembet e saja te mbytura ne gjak.E pa me nje fytyre te rrezikshme dhe Marco sprapset.
            -Mos ki frike!Une nuk lendoj njerez,-tha Sidorela e cila foli e tashme iu dalluan dhembet e gjakosura.Marco vrapon per t'u larguar nga dera e varrezes por fytyra e saj shfaqet serisht prane tij...Tani shume prane!
            -Mos ki frike,te thashe! S'mund te ikesh kaq lehte nga une.
     
     Cover by: Me @DaniStilinski

--theunknown- --theunknown- Aug 31, 2016
damnnnnnnnnnnn MY GURL IS HERE @sidorelahasa KILLING AS ALWAYSS 
               AHHHHHHHHHHHHHH
               u better make me her sidekick :P
B2_lover B2_lover Sep 05, 2016
nuk e di cila eshte arsyea qe sillet kshu kjo po shume e keqe!
               Suksese shume liber i bukur!
_Arvi_ _Arvi_ Aug 31, 2016
Super dan . Me pelqen fillimi . Cant wait thoo xp updatee dhe suksese sissyyy