Mashtrim ligji (Shqip)

Mashtrim ligji (Shqip)

1.9K Reads 203 Votes 6 Part Story
werewolves By qween-king Updated Nov 19, 2016

Kjo histori flet për një nënë beqare e quajtur Lana Walters e cila punon si një avokate që do bëhet avokate e burrit më famëkeq në gjithë shtetin Ian Black i cili akuzohet për vrasjen e ish-gruas se tij. Lana me siguri në veten e saj do e fitojë çështjen dhe do e lirojë atë, pa e kuptuar se do të kishte ndjenja për të. Ajo mendonte se ai do ishte partneri perfekt, baba për djalin e saj të lindur kur ajo ishte vetëm 16 vjeçe. Por.. Ai gënjeu.

 • albania
 • albanian
 • bashkepunim
 • dashuri
 • genjeshter
 • krim
 • mashtrim
 • mister
 • romanc
 • romance
 • shqip
 • shqipe
 • shqiperi
kkristaaal kkristaaal Oct 18, 2016
this book is awesome ok if u dont think the same then fight me
masterpiece4 masterpiece4 Sep 01, 2016
e keniii mbyt lova
               sa bukur kur bashkohen dy shume te mire
               shume suksesee!!!
megimegg megimegg Aug 31, 2016
E adhuroj faktin qe keni zgjedhur personazhin e Lana del Rey 😍
megimegg megimegg Aug 31, 2016
Me duhet ta pranoj se me keni cuditur qe te dy *_*
               Mu duk nje histori mjaft interesante dhe e bukur qe ne pjesen e pare, menyra e shkrimit eshte fantastike 😊
               Suksese ne vazhdim :))
B2_lover B2_lover Aug 31, 2016
liber shume awesome :-):-):-)
               lana vertete e zonja 
               ky Ian shume i sigurte ne vetvete 
               qenka tip qe mendon se femrat jane sende qe ruhen ne xhep
               po ajo goditja kokes me siguri qe do ta kthjelloj
                SUKSESE:-):-):-):-):-):-)
Aniannaa Aniannaa Aug 31, 2016
Suksese! Me pelqen shume si fillim. Gjithashtu idea per ta shkruar dy autor eshte teper e vecanfe