with, BTS Imagine (Smut)

with, BTS Imagine (Smut)

53.7K Reads 3.8K Votes 72 Part Story
swagiepjmyg By swagiepjmyg Completed

Bts ile hayal et. Bye.
•••
Sevgilinin güven verici kolları arasında, kafanı onun göğsüne yaslamış, senin için atan kalbin ritimlerini dinliyorsun. Bu sana öyle bir huzur, öyle bir mutluluk veriyor ki! Şu an onun kollarında gözünü kırpmadan ölmeye hazırsın. 

Bunları düşünürken yavaşça kafanı kaldırıyor, yüzüne bakıyorsun. Senin masum bakışların onun arzu dolu kahveleriyle karışıyor.  Şu an konuşmak onu nasıl sevdiğini anlatmak istiyorsun. Ancak hiçbir kelime, hiçbir cümle senin ona beslediğin kutsal duyguyu anlatmaya yetmeyecek, biliyorsun. 

Gözlerin yavaşça nemlendirdiği gül kurusu dudaklarına kayarken, heyecanlanıyorsun. İstemsizce sıcak nefesini yüzüne üflüyorsun. O senin yaptığın bu hareketle adeta eriyor, içi titriyor. 

İlk defa ondan önce davranıp, dudaklarını hafifçe onun yumuşak dudaklarına bastırıyorsun. O andan itibaren sanki ayakların yerden kesiliyor, gökyüzüne ulaşıyorsun. Dudaklarını kıpırdatmanla birlikte adeta kuş misali süzülüyorsun. 

Nefesiniz tükeniyor ancak çekilirsen, yere çakılacaksın, farkındasın. Ama sonun sizin için yakın olduğu gerçeğide benliğine tokat gibi çarpıyor. Yine de son ana kadar birbirinize tutunuyorsunuz, saf gözükmesine rağmen, bütün günahlarınızı birlikte işlediğiniz gökyüzünüze. Sadece size ait olan bir gökyüzüne...

Cimbom218 Cimbom218 Jan 31
Vmin OoOoOoO omg omg omg. Ama vkook tercih ederdim şfmşwkdöx. Galiba suga üzüldü bikauz yoonkook şckdxöed