GEREKSİZ

GEREKSİZ

4.4K Reads 1.1K Votes 19 Part Story
Merve Yener By MerveYener402 Updated Nov 28

Hızlı hızlı ilerlerken bedenim birine çarptı. Başımı kaldırıp bir anda "oha! "  dedim. Ama Çocuğun bakışları öyle sertti ki... Tırsmadım diyemem. Oha o gözler ne öyle eridim resmen! Elanın en mükemmel tonu."önüne baksana kızım!" dedi. Resmen azarladı beni. Bir saniye ne kadar taş olursa olsun beni azarlayamaz! "ne diyorsun be sen! Asıl sen önüne bak!"  dedim. Derin bir nefes aldı ve ellerini müthiş olan acık kahve rengi saçından geçirdi! "Çabuk özür dile, " dedi. Tipe bak ya bi de özür dileyecekmişim. "Allah Allah... Nedenmiş o?"  dedim. "tamam o zaman okul müdüründen özür dilersin," dedi. Dalga geçen bir yüz ifadesiyle. 

"nasıl?" dedim. Gözlerimi kısarak. Yüzünde küstah bir gülümsemeyle "zil çalalı 15 dakika oldu. Neden buradasın, yoksa kaçıyor musun? Dur ben bu konuyu müdürünüzle konuşim bakalım o özürle yetinecek mi?" diyip göz kırptı,okula doğru ilerlrmeye başladı. "tamam. Dur! Özür dilerim," dedim. Hay ben okuldan kaçmak isteyen beynime.....! 

Bana doğru döndü ve "aferin. Bir an özür diyemeyeceksin sandım;ama akıllıymişsın," dedi ve yanımdan hızla geçip gitti. 'SİNİR ŞEY'

- - Sep 07
Emeğine sağlık çok hoş ve akıcı olmuş ☺☺☺👍👍👍
çok  güzel ben çok begendjm Özür dilediği çocuk savaş herhalde bence güzel bir kurgu olacak başarılar diliyorum
LATORTURA0 LATORTURA0 Aug 30
konuşma kısımlarını ayırmanda fayda var göz yoruyor böyle...:)
010305AZ 010305AZ Aug 30
Güzel olmuş fakat keşke savaşla böyle tanışmasaymış çok klişe olmuş
Çok güzel bir başlangıç olmus umarım gerisi de güzel olur ki güzel olacak bnce 😍😍😘😍😘