NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Krucha jak szkło/ #Crymbsoflove1

Krucha jak szkło/ #Crymbsoflove1

176K Reads 13.6K Votes 82 Part Story
Cathaleya Rose By Looczek2001 Updated 3 hours ago

Pierwsza część tetralogii "Crumbs of love"

„W trzeciej ławce pod oknem siedział on. Wysoki, szczupły, dobrze zbudowany szatyn z czekoladowymi oczami i cwaniackim uśmiechem. Biła od niego pewność siebie, gburowatość i wyższość. Jego ciało aż krzyczało by oznajmić wszystkim, że on tutaj rządzi, że jest najlepszy(...) W jednej chwili miałam ochotę do niego podejść i wykrzyczeć mu w twarz wszystko, co o nim myślę, a w drugiej chciałam zapaść się pod ziemię."
                                              *******

„Widzę przed sobą najbardziej przerażoną osobę, jaką kiedykolwiek było mi dane spotkać. Piękna, tajemnicza, ciemnowłosa Raven leży teraz skulona na siedzeniu mojego samochodu całkiem bezbronna i pozbawiona jakiejkolwiek woli do walki, czy ucieczki. Krucha niczym szkło."

                                              ********

Powszechnie każdy uważa, że dwie różne, a nawet kompletnie odmienne od siebie osoby, z charakterami jak przeciwne bieguny nie mogą przetrwać w związku; nie pasują do siebie. 
Ale czy warto wierzyć stereotypom?
Ona zraniona przez życie, pozbawiona ojca i jakiejkolwiek nadziei na lepsze życie, dziewczyna, która boi się dotyku; nie ufa ludziom i stara się nie rzucać w oczy, bojąc się potencjalnego zła kryjącego się w każdym zakątku świata...
On dość arogancki, bogaty chłopak, którego klasa społeczna wymagała poświęcenia jego dzieciństwa na przygotowanie do roli poważnego i bezuczuciowego biznesmena, któremu mimo wszystko w głębi duszy brakuje normalnej, kochającej rodziny...
Co się stanie, gdy dwa odmienne światy zderzą się ze sobą, niczym dwa huragany, zmieniając zaplanowany już wcześniej przebieg wydarzeń?

Najlepsze notowania - 10 in Romans

Uwaga! 
Książka w trakcie korekty. Poprawione 27 rozdziałów.
Zapraszam do czytania.

Zuzolka27 Zuzolka27 Sep 24, 2016
Ciekawa i kontrowersyjna tematyka, zobaczę,co przyniosą kolejne rozdziały ;) Jedyne do czego można sie przyczepić to do (jak się nie mylę) wyśrodkowanego tekstu, ale to drobiazg.
Markiza8896 Markiza8896 Sep 24, 2016
Wow, naprawdę trudna tematyka opowiadania. 
               Ale mimo to gratuluje, bo bardzo dobrze się czyta i mam zamiar zobaczyć jak to dalej się rozwinie.
A ja będę oceniać po prologu. Jeśli dalsze rozdziały będę tak samo zajebiste, to zakocham się w tej książce :D
AndyAngel91 AndyAngel91 Sep 25, 2016
Hejka 😘 Zaprosiłaś mnie na tę książkę i czytam 😘 Podoba mi się strasznie i nie zwracam uwagi na ewentualne błędy bo ich nie widzę 😂 Czytam dalej 😘
BiszkopcikDemi BiszkopcikDemi Sep 29, 2016
Ojej.... Mega smutny prolog, zarazem też zachęca... Lecę nadrabiać dalej, jestem mega ciekawa tej historii
KrolowaJednorozcow KrolowaJednorozcow Sep 25, 2016
Zaprosiłaś mnie, więc czytam i powiem ci ze prolog mnie zaintrygował, wiec czytam dalej i mam nadzieje, ze sie nie zawiodę :)