NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
✖ Adrienette |F*ck You Better|

✖ Adrienette |F*ck You Better|

49.3K Reads 6.4K Votes 40 Part Story
Sashy Darkney By Sashy29 Completed

KSIĄŻKA MOŻE ZAWIERAĆ PRZEKLEŃSTWA. CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.
 
 Zwykły koncert Rockowy, na którym była zbuntowana Marinette Cheng wraz ze swoją przyjaciółką Tikki Lug zmienił jej życie na jeszcze bardziej szalone niż było do tej pory. Jak zakończy się wyprawa z przystojnymi muzykami?
 
 Adrien Agreste i Plagg Noir to najlepsi przyjaciele, a zarazem najprzystojniejsi faceci w zespole Rockowym. Oboje mają na karku z policją. Cieszą się powodzeniem u płci pięknej przez co często udaje im się uciec przed gliną.
 
 OPIS POSTACI:
 Marinette Cheng - granatowowłosa 19-latka o intensywnych niebieskich tęczówkach. Jej rodzice są biznesmenami. Próbują przywrócić dziewczynę do zdrowego rozsądku. Powtarzają, że życie to nie ciągła dyskoteka. Jednak ona woli się bawić i korzystać z życia.
 
 Tikki Lug - czerwonowłosa 19-latka o przeszywających niebieskich oczach. Uciekła z domu w wieku 15 lat. Zaprzyjaźniła się z Marinette na jednym z koncertów. Od tego czasu dziewczyny imprezują we dwie. Dla Tikki dobra zabawa to podstawa!
 
 Adrien Agreste - 19-letni blondyn o nieziemskich zielonych tęczówkach. Na jego widok wzdychają wszystkie dziewczyny. Gra na gitarze i śpiewa. Wraz ze swoim przyjacielem Plagg'iem nagrabili sobie u policjantów z Paryża. Nielegalna broń, występy, ucieczka z domu wyrobiły u niego opinię najbardziej "niegrzecznego" chłopaka.
 
 Plagg Noir - 19-letni chłopak o ciemnych, czarnych jak noc oczach i włosach. Przyjaźni się z Adrien'em niemal od piaskownicy. Razem zawsze pokonywali wszelkie przeszkody stojące im na drodze. Jedną taką przeszkodą było porzucenie przez rodziców. Gra na perkusji i śpiewa. Swoim uśmiechem potrafi rozbroić najbardziej niedostępną dziewczynę.
 
 Akcja opisywana przez oczy narratora.
 Postaci na podstawie Miraculum.
 ZAPRASZAM!

palicjaa palicjaa 4 days ago
A już myślałam, że Audi. Adrien miałby maszynę do rozjeżdżania saren.
OwieczkaXD OwieczkaXD Aug 31, 2016
Kolejna książka!!!! 💝💝💝💝💝 Czekam na kolejny rozdział
SugarMilky SugarMilky Nov 04, 2016
Mam pytanie : Jakim prawem zbuntowana Marinette, mająca rodziców próbujących zabronić jej na nocne wyjazdy ma Porsche ? Czysto teoretycznie :")
Tadzia2 Tadzia2 Feb 12
Co mi tam
               Czytam kolejny raz
               Bo to jest genialne 
               + jestem chora i czuję się, jakby był już czwartek
_Cute_But_Psycho _Cute_But_Psycho Nov 24, 2016
Ej chyba tylko ja nie ogarniam o co chodzi z tym 'białym audi' 😭😂😂😂
Klaudu_sia Klaudu_sia Aug 31, 2016
❤❤ He he he nie pozbędziesz się mn tak szybko 😁😁 Jestem wszędzie 😂😂😂