NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Lost And Found

Lost And Found

12.1K Reads 998 Votes 24 Part Story
Gun In My Hand By guninmyhand Updated Apr 13

U wilków nie ma żałoby. Natura sprawia, że godzisz się z rzeczywistością. Możesz siedzieć i płakać, jeśli masz ochotę, ale przez to łatwo zginąć, bo tracisz czujność. 
Widziałam, jak wilki przechodzą nad bratem, który zginął w czasie polowania, i idą dalej, nie patrząc za siebie. Słyszałam, jak przez cztery, pięć dni wołają zaginionego w nadziei, że wróci. Śmierć to zdarzenie. Jest, a potem trzeba żyć dalej.
Gdy ginie alfa, wraz z nim odchodzi mądrość stada, może ono się rozpaść w ciągu paru dni, jeśli nie znajdzie się nikt na jego miejsce. W tym wypadku występuje anarchia. Rodzina idzie w rozsypkę, ginie albo umiera z głodu.
Przetrwanie zależy od tego, ile jesteś wart.
Jeśli ratowanie cię kosztuje stado za dużo czasu i energii, odmawiasz pomocy i dajesz za wygraną. Śmierć nie jest kwestią indywidualnego wyboru. Wszystko sprowadza się do potrzeb rodziny.
I dlatego, będąc wilkiem, przeżywasz każdy dzień, jak gdyby był ostatnim. - Jodi Picoult

Opowiadanie przechodzi gruntowny remont. Mogą pojawić się w rozdziałach małe nieścisłości ze względu na wprowadzane zmiany. 

Okładka wykonana przez @insygniasmierci

Czytam po raz pierwszy  i już jestem zadowolona. Naprawdę starannie napisane i z sensem. Gratuluję😂😎😘
PerrieWolf PerrieWolf Aug 29, 2016
Kurcze zaciekawiłaś mnie tym opowiadaniem, no bez jaj... Rozdział bardzo fajny. Już nie mogę się doczekać akcji, a zwłaszcza kolejnego rozdziału. Życzę dużoo weny i pozdrawiam <#