Harry Potter i Król węży || SNARRY

Harry Potter i Król węży || SNARRY

58.7K Reads 2.9K Votes 27 Part Story
Zudutakika By ZuduMiku Updated Oct 20, 2016

TO NIE JEST MOJE
Dziś zajmiemy się klasycznym dziełem pióra znanej nam już z "Czarnej Walkirii" Sitriel - a mianowicie "Harrym Potterem i Królem Węży". Dzieło zniknęło co prawda z Fanfiction.net (po analizie na Blogowej Husarii), gdzie pierwotnie było publikowane, lecz krąży nadal po internecie i bez trudu można się z nim zapoznać, a także jest wzorem i punktem odniesienia dla szeregu innych yaojców. Potraktujemy je więc właśnie jako taki wzorzec, zbiór yaojcowo-potterowskich stereotypów, od przymusowego małżeństwa zaczynając, na kompletnym wypatroszeniu bohaterów z mózgu kończąc. Przygotujcie się więc na nowe prawa w świecie czarodziejów, bliskie spotkania z arystokracją, bohaterów o samobieżnych rękach i innych częściach ciała, inwazję z dupy wziętych apostrofów, na które przestaliśmy już zwracać uwagę, bo ile można, a także sporo Nicolasa Cage'a. Zamiast.
Indżojcie!

O chuj!!! Leje z tg jak nie wiem!!! jest 23:20, a ja się ze smiechu tocze po podłodze!!! Wytrwam do końca tej książkii!!!!!
VeronikaBogachuk VeronikaBogachuk Sep 13, 2016
"... Na koniec mapy zabierz mnie.
               Przynieś mi tęczę.
               Ja znowu z tobą latać chcę..."😂😂😂😗
Juliszontko Juliszontko Oct 24, 2016
Mój mąż, Severus !! Ale spokojnie... Podzielimy się nim...
Juliszontko Juliszontko Oct 24, 2016
Jego matka jest równie straszna co Voldi ? Ojej... Współczuje XD
Juliszontko Juliszontko Oct 24, 2016
Severus nie pij tyle, bo sam Potter'owi do lóżka wleziesz !
Nigdy, nigdy, przenigdy nie mów ze będzie gorzej. Zawsze życie zrobi ci na złość i zepsuje twoją sytuacje jeszcze bardziej. Wiem z doświadczenia XDD