NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
beautiful crime » joker+harley quinn [jarley]

beautiful crime » joker+harley quinn [jarley]

9.4K Reads 490 Votes 5 Part Story
m e r c u r y By Sam-Pie Completed

❝Susturulması mümkün olmayan bir çığlık var. 
 Uzun bir süre önce terk edilen bir kadının çığlığı bu. 
 Bütün karanlık ayak uçlarıma kadar ulaşıyor.
 Kayıbın altını çiziyor, ruhumun, kalbimin, bilincimin, normal bir insan olduğumu gösteren özelliklerimin kaybını, pişmanlığın... 
 Ve acının karşısında dikiliyor.❞

  ※  ※  ※  ※  ※  ※  

 Harleen Frances Quinzel, kariyerinin tüm zamanları boyunca tedavi etmek için görev aldığı her hastası için küçük defterlerinde sayfalar ayırarak onları ödüllendirmişti. Onların; zayıflıkları, güçlü yanları, tercihleri, arzuları ve yaptıklarının her birini, en küçük ayrıntılarına kadar bu sayfalara dökmüştü bildiği kısımları ile, ve bazı hastalar için sayfaları harcadığı bile olmuştu. Hastaların bilgileriyle yıpranan ve kirlenen bir üçük defter bitmiş, yerine başka bir defter geçmişti, ve o defterin de yerine de yenisi geçmişti, defterlerin bembeyaz sayfaları hastaların bilgileriyle kirlenirken o, bilgilerini kusabileceği başka sayfalar arıyordu. Her hastasının bilgilerine sahip olmak istiyordu, çünkü ancak böyle onları elinde tutabileceğini hissediyordu. Ona göre, şuan tüm hastaları hem avucunun içinde hem de kirli sayfalarda duruyordu.

 O hariç.

 Harleen'in, onun hakkında tek bildiği gülmenin en derin arzusu olmasıydı. Ve, 'sıçan' diye adlandırdığı sıradan insanlara karşılık büyük bir nefret beslediğini tespit edebilmişti.

 Onun gerçek ismini bilmiyordu, yaşını bilmiyordu, ailesini bilmiyordu. Beraber bir sürü saat geçirmelerine rağmen Harleen onun hakkında hala dişe dokunur bir şeyler bilmiyordu, ancak o Harleen hakkındaki her şeyi biliyordu.

 Aslında Gotham Şehri hakkındaki her şeyi biliyordu, o Gotham'ın en derinlerinde yatan kirli sırlardan bile haberdardı.

 Çünkü o, Gotham'ın Kralıydı.

  ※  ※  ※  ※  ※  ※

Simdi ben arada kufur ederim yazara degil ama sayiliyomu ona gore yorum yapim shjwkqqiqoqo
WillSherry WillSherry Aug 28, 2016
@xaphann okum bile daha darz.s bizımle diyılsin.s.s.s.s.sss
americanpsycho00 americanpsycho00 Aug 29, 2016
Bence Harley korkudan ne yapıcağını şaşırdı amk dksndlsnldkdnwkd
pembesaclikizzz pembesaclikizzz Sep 25, 2016
Neyse hepiniz hoşgeldiniz sürtükler. Sürtük lafını kullanıyorum çünkü ben hep küfür ederim zaten okucaksınız bunları yani okursunuz herhalde dimii 😒