beautiful crime ₪ dc comics+dc cinematic universe // ❝joker&harley quinn❞

beautiful crime ₪ dc comics+dc cinematic universe // ❝joker&harley quinn❞

7.7K Reads 257 Votes 3 Part Story
m e u r t r i e r By Sam-Pie Completed

"Bir deli ile çılgın bir psikiyatris arasındaki fark nedir, Bay Joker?"

  Bir süre, karanlık odadan tek bir ses bile yükselmedi. Bu sırada, kadının parmakları hala hastasının tenindeydi. Ancak teninin hangi kısımında bilmiyordu, önemsediği de söylenemezdi. 

  "Hm..." Bay Joker'ın mırıltısı kulaklarını doldurduğunda bedenini onun bedenine biraz daha yaklaştırdı. "... Bilmiyorum, fark nedir?"

  Harley Quinn, nefesini Joker'ın dudaklarına üfledi ancak hiçbir şey söylemedi. İkisi de kıpırdamıyor, sessizliğin etraflarında dolanmasına izin veriyorlardı. 

  "Çılgın bir psikiyatris, aşıktır."


❖DC Comics|Suicide Squad Hayran Kurgusu
❖Harley Quinn [Suicide Squad]&Joker [Suicide Squad] Hayran Kurgusu'dur.
❖DC Comics'in Suicide Squad Çizgi Roman'ının | Filminin ve bir çok Çizgi Romanın|Filmin içerisinde yer alan Jarley [Harley Quinn&Joker] çiftinin yazarın kafasına göre uyarlanmış halidir. Kitapta filmin karakter ve oyuncuları da bulunacaktır bununla birlikte yazarın kendi kafasına göre düzenlenmiş karakterler, aynı zamanda da yazarın kafasındaki Jarley✖︎Jokley✖︎Mad Love karakterleri de olacaktır.
❖Wattpad civarında yazılmış ilk üç Jarley [Harley Quinn&Joker] Hayran Kurgu'larından biridir. Aynı zamanda bir zamanlar en sıklıkla takip edilen Jarley Hayran Kurgusu olmuştur.
❖Sahneler tamamen yazara ait olmakla birlikte çizgi romandan ve filmden bağımsızdır, aralarında küçük bağlantılar vardır.

WillSherry WillSherry Aug 28
@xaphann okum bile daha darz.s bizımle diyılsin.s.s.s.s.sss
Bence Harley korkudan ne yapıcağını şaşırdı amk dksndlsnldkdnwkd
Neyse hepiniz hoşgeldiniz sürtükler. Sürtük lafını kullanıyorum çünkü ben hep küfür ederim zaten okucaksınız bunları yani okursunuz herhalde dimii 😒