NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
PORTOLA VALLEY

PORTOLA VALLEY

449K Reads 24.4K Votes 45 Part Story
busrarikan_ By bsrarikan_ Updated May 15

Değerli sağlık çalışanları , Portola Valley kasabasında çalışacak bir ebe aranıyor. Kaliforniya'nın eşsiz manzarası karşısında büyülenerek minicik bedenlerin doğuşuna yeniden şahit olmak ; anne ve bebek arasındaki o mucizevi bağın kasabamızdaki mimarı olmak istemez misiniz ? 
                       
 Yurt dışında yaşayan ve son sevgilisinden de olaylı bir şekilde ayrılan Bahar Danielle Johansen, bu ilanı görür ve kötü anılarını geride bırakmak için mesleğine sarılmanın en iyi ilaç olduğuna karar vererek şehirdeki konforlu hayatı bırakıp hayalindeki kasabaya doğru yola çıkar.
                       
 Bahar, kasabaya adım atar atmaz felaket bulutları başından ayrılmadığında aslında hiçbir şeyin ilanda yazıldığı gibi eşsiz ve büyülü olmadığını fark eder.Kandırıldığını anladığında kasabadan ayrılmayı düşünür ; fakat birden işler tersine döner ve kasabadan ayrılamaz. Bahar, yaşadığı yere alışarak kalbindeki aşk tohumunu ekmeye başladığı bir zamanda tüyler ürperten bir cinayetin ortasında kalıverir.Seçenekler arasında sıkışan Bahar, kalbindeki tohumun panzehirini aramaya başlar.
                       
 Geçmişindeki ihanetlerden sıyrılamayan Bahar Danielle Johansen'le aşka inancı kalmayan Dedektif Brendan Wilder'in hayatları bu kasabada kesişir.Kalplerindeki aşk tohumu tutkuyla harmanlanarak ruhlarında filizlenirken cinayetin soğukluğu bedenlerini ele geçirir.
                       
Üç tohum düştü zamana ; biri 1800'lü yıllarda filizlenirken diğeri 1979'un yaz yağmurlarıyla yeşerdi. Toprağa düşen sonuncu tohum 2016'nın sonbahar rüzgarlarıyla bir süre başka yollarda dans etti ve sonra yavaşça emilerek ıslak toprağa teslim oldu.
       
Kalbinizin en derininde sakladığınız tohumu toprakla buluşturmanız dileğiyle...

Hikaye çok anlamlı ve güzel gifleri müzikleri betimlemeleriyle okunması gereken bir hikaye ben çok beğendim hem dram hem biraz gizem ve polisiye tadında yeni bölümleri bekliyorum
bende66 bende66 3 days ago
Tavsiye üzerine geldim beğendim okumayı düşünenler vakit kaybetmesin
yesil0da yesil0da Apr 19
https://www.wattpad.com/user/yesil0da Denemenizi tavsiye ederim umarım beğenirsiniz :)
biryazarM biryazarM Dec 25, 2016
Tanıtım gerçekten güzel bir hikaye olduğunun habercisi gibi😍👌🏻
CemreKaranfil CemreKaranfil Dec 23, 2016
Süper hikaye ya başından beli oluyor süper hikaye olduğu
NigarSzade NigarSzade Jan 04
Ne güzel bir söz. Dakika bir gol bir oldu 😍 ellerine sağlık. #40 olduğunu görünce daha da mutlu oldum. İnşallah 1'lere gelir 😍😍