PORTOLA VALLEY

PORTOLA VALLEY

176K Reads 13.3K Votes 27 Part Story
busrarikan_ By bsrarikan_ Updated 4 days ago

Değerli sağlık çalışanları , Portola Valley kasabasında çalışacak bir ebe aranıyor. Kaliforniya'nın eşsiz manzarası karşısında büyülenerek minicik bedenlerin doğuşuna yeniden şahit olmak ; anne ve bebek arasındaki o mucizevi bağın kasabamızdaki mimarı olmak istemez misiniz ? 
                    
Yurt dışında yaşayan ve son sevgilisinden de olaylı bir şekilde ayrılan Bahar Danielle Johansen, bu ilanı görür ve kötü anılarını geride bırakmak için mesleğine sarılmanın en iyi ilaç olduğuna karar vererek şehirdeki konforlu hayatı bırakıp hayalindeki kasabaya doğru yola çıkar.
                    
Bahar, kasabaya adım atar atmaz felaket bulutları başından ayrılmadığında aslında hiçbir şeyin ilanda yazıldığı gibi eşsiz ve büyülü olmadığını fark eder.Kandırıldığını anladığında kasabadan ayrılmayı düşünür ; fakat birden işler tersine döner ve kasabadan ayrılamaz. Bahar, yaşadığı yere alışarak kalbindeki aşk tohumunu ekmeye başladığı bir zamanda tüyler ürperten bir cinayetin ortasında kalıverir.Seçenekler arasında sıkışan Bahar, kalbindeki tohumun panzehirini aramaya başlar.
                    
 Geçmişindeki ihanetlerden sıyrılamayan Bahar Danielle Johansen'le aşka inancı kalmayan Dedektif Brendan Wilder'in hayatları bu kasabada kesişir.Kalplerindeki aşk tohumu tutkuyla harmanlanarak ruhlarında filizlenirken cinayetin soğukluğu bedenlerini ele geçirir.
                    
 Üç tohum düştü zamana ; biri 1800'lü yıllarda filizlenirken diğeri 1979'un yaz yağmurlarıyla yeşerdi. Toprağa düşen sonuncu tohum 2016'nın sonbahar rüzgarlarıyla bir süre başka yollarda dans etti ve sonra yavaşça emilerek ıslak toprağa teslim oldu.
    
 
 Kalbinizin en derininde sakladığınız tohumu toprakla buluşturmanız dileğiyle

gulsah2134 gulsah2134 3 days ago
Çok güzel bir hikaye sıradaki bölümleri merak ediyorum ve aklımda şu anda hayat ettiğim bir kaç şey var. Umarım onlardan bir olmaz :))
buszyln buszyln Nov 21
Çok iyi bir tanıtım olmuş merakla okuyacağım 👍🏿👍🏿
goekii88 goekii88 Nov 30
Tanitima bakilirsa kesinlikle okumaya deger gibi görünüyor. Severek okuyacagima simdiden eminim sanki :)
SenaYnk SenaYnk Nov 21
Mukemmel olmus ilk bolum hiç sıkılmadan okudum cnm arkadasim
bilginozzi bilginozzi Nov 25
Kendimi Sarah Jio romanlarından birinde gibi hissettim. Tanıtım güzel olmuş👏👏
EmirBolat EmirBolat 5 days ago
hikaye güzele benziyor. Yalnız beğenmediğim yerde okumayı keserim söyleyeyim. :D