PORTOLA VALLEY

PORTOLA VALLEY

509K Reads 34.2K Votes 47 Part Story
busrarikan_ By bsrarikan_ Updated Jun 16

Değerli sağlık çalışanları , Portola Valley kasabasında çalışacak bir ebe aranıyor. Kaliforniya'nın eşsiz manzarası karşısında büyülenerek minicik bedenlerin doğuşuna yeniden şahit olmak ; anne ve bebek arasındaki o mucizevi bağın kasabamızdaki mimarı olmak istemez misiniz ? 
                       
 Yurt dışında yaşayan ve son sevgilisinden de olaylı bir şekilde ayrılan Bahar Danielle Johansen, bu ilanı görür ve kötü anılarını geride bırakmak için mesleğine sarılmanın en iyi ilaç olduğuna karar vererek şehirdeki konforlu hayatı bırakıp hayalindeki kasabaya doğru yola çıkar.
                       
 Bahar, kasabaya adım atar atmaz felaket bulutları başından ayrılmadığında aslında hiçbir şeyin ilanda yazıldığı gibi eşsiz ve büyülü olmadığını fark eder.Kandırıldığını anladığında kasabadan ayrılmayı düşünür ; fakat birden işler tersine döner ve kasabadan ayrılamaz. Bahar, yaşadığı yere alışarak kalbindeki aşk tohumunu ekmeye başladığı bir zamanda tüyler ürperten bir cinayetin ortasında kalıverir.Seçenekler arasında sıkışan Bahar, kalbindeki tohumun panzehirini aramaya başlar.
                       
 Geçmişindeki ihanetlerden sıyrılamayan Bahar Danielle Johansen'le aşka inancı kalmayan Dedektif Brendan Wilder'in hayatları bu kasabada kesişir.Kalplerindeki aşk tohumu tutkuyla harmanlanarak ruhlarında filizlenirken cinayetin soğukluğu bedenlerini ele geçirir.
                       
Üç tohum düştü zamana ; biri 1800'lü yıllarda filizlenirken diğeri 1979'un yaz yağmurlarıyla yeşerdi. Toprağa düşen sonuncu tohum 2016'nın sonbahar rüzgarlarıyla bir süre başka yollarda dans etti ve sonra yavaşça emilerek ıslak toprağa teslim oldu.
       
Kalbinizin en derininde sakladığınız tohumu toprakla buluşturmanız dileğiyle...

silepslp silepslp Jul 23
Kırmızı kalp ne şimdi git Ayılı bir tane al fksnfjshdjsndsjfjdkf
nilays7-8 nilays7-8 Jun 24
İsimler yabancı olduğundan ön yargılıydim ama tüm ön yargıları süpürüp atar Portola Valley 👍👍
Hikaye çok anlamlı ve güzel gifleri müzikleri betimlemeleriyle okunması gereken bir hikaye ben çok beğendim hem dram hem biraz gizem ve polisiye tadında yeni bölümleri bekliyorum
baykussehri baykussehri Jun 12
Merhabalar ( : çok etkileyici bir başlangıç olmuş. Yüreğine sağlık yazarım. :)
bende66 bende66 May 20
Tavsiye üzerine geldim beğendim okumayı düşünenler vakit kaybetmesin
baykussehri baykussehri Jun 12
Çok güzel ilerliyor maşallah. ;) Kurgu çok hoş. Ellerinize sağlık 💓