PORTOLA VALLEY

PORTOLA VALLEY

580K Reads 39.3K Votes 48 Part Story
busrarikan_ By bsrarikan_ Updated Oct 06

Değerli sağlık çalışanları , Portola Valley kasabasında çalışacak bir ebe aranıyor. Kaliforniya'nın eşsiz manzarası karşısında büyülenerek minicik bedenlerin doğuşuna yeniden şahit olmak ; anne ve bebek arasındaki o mucizevi bağın kasabamızdaki mimarı olmak istemez misiniz ? 
                       
 Yurt dışında yaşayan ve son sevgilisinden de olaylı bir şekilde ayrılan Bahar Danielle Johansen, bu ilanı görür ve kötü anılarını geride bırakmak için mesleğine sarılmanın en iyi ilaç olduğuna karar vererek şehirdeki konforlu hayatı bırakıp hayalindeki kasabaya doğru yola çıkar.
                       
 Bahar, kasabaya adım atar atmaz felaket bulutları başından ayrılmadığında aslında hiçbir şeyin ilanda yazıldığı gibi eşsiz ve büyülü olmadığını fark eder.Kandırıldığını anladığında kasabadan ayrılmayı düşünür ; fakat birden işler tersine döner ve kasabadan ayrılamaz. Bahar, yaşadığı yere alışarak kalbindeki aşk tohumunu ekmeye başladığı bir zamanda tüyler ürperten bir cinayetin ortasında kalıverir.Seçenekler arasında sıkışan Bahar, kalbindeki tohumun panzehirini aramaya başlar.
                       
 Geçmişindeki ihanetlerden sıyrılamayan Bahar Danielle Johansen'le aşka inancı kalmayan Dedektif Brendan Wilder'in hayatları bu kasabada kesişir.Kalplerindeki aşk tohumu tutkuyla harmanlanarak ruhlarında filizlenirken cinayetin soğukluğu bedenlerini ele geçirir.
                       
Üç tohum düştü zamana ; biri 1800'lü yıllarda filizlenirken diğeri 1979'un yaz yağmurlarıyla yeşerdi. Toprağa düşen sonuncu tohum 2016'nın sonbahar rüzgarlarıyla bir süre başka yollarda dans etti ve sonra yavaşça emilerek ıslak toprağa teslim oldu.
       
Kalbinizin en derininde sakladığınız tohumu toprakla buluşturmanız dileğiyle...

 • 18
 • aksiyon
 • aşk
 • cinayet
 • dram
 • ebe
 • polisiye
 • romantizm
 • sağlık
 • sevgi
 • wattys2017
@Ceren1203 👈👈👈
               Son Elmas👈👈💫👑
               
               Kraliçe elması ikiye bölmüştu.Ama sonuncusu bütün kralliklarin geleceğini belirliyor. Kraliçenin son dileği en yüksek dağların arasında süzüldü devamı için
               Son Elmas👈👈
               Karşılıklı okuma yorum vote yapılır
               @Ceren1203
nilays7-8 nilays7-8 Jun 24
İsimler yabancı olduğundan ön yargılıydim ama tüm ön yargıları süpürüp atar Portola Valley 👍👍
baykussehri baykussehri Jun 12
Merhabalar ( : çok etkileyici bir başlangıç olmuş. Yüreğine sağlık yazarım. :)
tugce584 tugce584 Oct 01
Doğum çok ilginç bir olay. Kollarınıza Yeni bir yaşam doğması ve hatta annesinden önce ebelerin bebeği ilk kez görmesi eşsiz bir durum bence.
tugce584 tugce584 Oct 01
Hayat denilen şey bu işte. Ani kararlar bizi dönemeçten döndürebilir ya da tam tersi halde bulabiliriz kendimizi. Verdiği bu karar ona neler getiricek veya alıcak okuyup göreceğiz.
- - Sep 30
https://my.w.tt/UiNb/ie3UbB35RG
               Okursanız çok sevinirim😊