I'll always have your back. | SPN

I'll always have your back. | SPN

33K Reads 2.1K Votes 45 Part Story
Emma By emmywin Completed

Iveline Mikealson to łowczyni z przypadku, w wieku 14 lat straciła rodzinę i została wychowana przez łowcę który uratował jej życie, 16 lat spędziła na jego farmie zajmując się polowaniem na kreatury wokół, oraz trenując by być coraz lepszą. Kilka tygodni po 30-tych urodzinach wyjechała swoim Mustangiem z domu by zacząć polowanie w całej Ameryce, oraz by zemścić się na czymś co zniszczyło jej rodzinę.

Winchesterowie to łowcy których zna cały świat nadprzyrodzony, robią zamieszanie wszędzie gdzie się znajdą i wciągają w tornado zdarzeń wszystkich którzy znajdą się w pobliżu.

Zrządzenie losu sprawi że to właśnie Ivy znajdzie się blisko braci, i zostanie tam na dłużej. Który z braci sprawi że kobiecie szybciej zabije serce? Czy będzie ona miała siłę by trwać przy nich w każdej sytuacji? Oraz czy oni będą potrafili zaakceptować jej przyjaźń z demonem? 


<Niektóre zdarzenia, fabuła i fakty z serialu zostały zmienione na potrzeby serialu, akcja dzieje się w drugiej połowie 6 sezonu.>

Zapraszam do czytania! :) ~ Emma

 • miłość
 • przyjaźń
 • rodzina
 • supernatural
 • zemsta
1ciri1 1ciri1 Feb 08
Już w opisie zauważyłam błędy. Nie stawiasz przecinka przed ,,że", natomiast przed ,,i" tak? To są najbardziej podstawowe zasady interpunkcyjne. Poza tym, liczby w tekstach literackich piszemy słownie.
               
               Nie bierz tego komentarza za hejt. Po prostu gdy widzę błędy - poprawiam.
1ciri1 1ciri1 Feb 08
Nagła zmiana czasu z przeszłego na teraźniejszy. Tak też nie powinno być.
xangelx2 xangelx2 Aug 02, 2017
Ogólnie to zaczęłam czytać to teraz a widzę swój stary komentarz wat?😂
Sasscha Sasscha Jul 04
Fajna książka rozbawiło mnie to jak napisałaś, kiedy w końcu skończyłam te cholerne 30 lat