Harry Potter i wielki początek.

Harry Potter i wielki początek.

3.8K Reads 267 Votes 14 Part Story
Hermiona Granger By potterhead1233 Updated Dec 08, 2017

Co by było gdyby fabuła Harrego Pottera zmieniła się? Gdyby słynny chłopiec i Draco Malfoy się lubili a nasz blondyn ze Slytherinu miał siostre? Gdyby Potter i Snape z dziwnego powodu dogadywali się? Gdyby w szkole Dumbledore zarządzałby inaczej a w Hogwarcie działo się co innego a Prorok codzienny pisał by prawdę? Gdyby Ron i Hermiona od razu się zakochali a Fred i George mieli inne plany na życie? Gdyby Giny i Cho Chang nigdy nie chodziły z Harrym? A jeśli Syriusz naprawdę byłby groźnym przestępcą? Sama jestem ciekawa dlatego chcę wam udostępnić kawałek mojej chorej wyobraźni i przekonać się jak dobrze piszę i czy zdołam Was zaciekawić. ;) postaram się nie przynudzać długimi opisami ale to też jest potrzebne. Nie zwracajcie uwagi na błędy proszę XD. Miłego odbioru ;))

 • fantasy
 • harrypotter
 • przygodowe
 • przyjaźń
 • romans
potterhead1233 potterhead1233 Sep 09, 2016
W pierwszej części harrego w pierwszym lub drugim rozdziale tak było... wiesz Potterhead nie przegapi czegoś takiego XD ale dzięki za czujność ;)
potterhead1233 potterhead1233 Sep 07, 2016
Dzięki :) tylko od czytelników wymagana cierpliwość bo rozdziały będą jak będę mieć neta ale jeszcze raz dzięki to miłe ;)
KamilaRiddle KamilaRiddle Sep 07, 2016
Jeszcze nigdy czegoś takiego nie widziałam. Zapowiada się ciekawie. Czekam na next! ❤
ErisOne ErisOne Nov 30, 2016
Z czymś takim jeszcze się nie spotkałam a przeczytałam mnóstwo ff. Świetne ♡
CamiCamila001 CamiCamila001 Sep 13, 2016
Piszę się Harry'ego tak się odmienia i Lily. Pisz też na początku dużymi literami.. I też raczej pojawiają się u siebie błędy :(
               Ale to nic i tak bardzo ciekawe:) Twoje pierwsze opowiadanie? Zgaduję? Czy nie??!