~APPLE~

~APPLE~

6.7K Reads 734 Votes 8 Part Story
Mrs. Oh By melodybtob Updated Jan 22

Baekhyun ile bazı geceler yurttan kaçar ve marketten aldığımız aburcuburları bir parkta yerdik. Baekhyun staja alındığı dönem biraz daha tombuldu. Çok değildi ama yine de ona katı bir diyet uyguluyorlardı. Bazen açlıktan bayıldığı bile oluyordu ve o bir kız grubu üyesi değildi, neden bu kadar üzerine gidiyorlar anlamıyordum. Sonradan grubun güzel yüzlü üyesi olduğunu fark ettim tabi. Ama bu Baekhyun'u çıkış için hazırladıkları dönem oldu. Saçlarını kahve yapıp da lens taktıklarında ne kadar öne çıkarıldığını o Zaman fark etmiştim ve bu sanırım -emin değilim- iyi bir şeydi. Yaptığı diyete değmişti en azından. 

Uzun süredir beraberdik ve en çok birbirimiz ile vakit geçirdiğimizden Baekhyun ile yakın arkadaşlardık. Grupta bizim kadar yakını yoktu sanırım emin değilim. Sehun ve Jongin de bizim gibi oldukça yakınlar ama tabi onların yerine geçmeden asla bunu bilemem. 

Şimdi düşününce benim Baekhyun'a karşı hal ve hareketlerim doğal. Yani Jongin de Sehun'un kucağına oturur ve bazen beraber uyurlar. Biz de Baekhyun ile ten temasından ve bu gibi şeylerden kaçınmayız, çünkü hadi ama ikimiz de erkeğiz şurada ! Ben Baekhyun'u, Baekhyun da beni iliğime kadar bilir. Sonuçta biz beraber porno izleyen insanlarız, birbirimizden ne gizli saklımız olabilir ki Tanrı aşkına ! 

Yarın gidip Baekhyun'dan özür dilemeliyim. Eminim bu gün oldukça tuhaf davrandım. Yarın gidip Baekhyun'a bu hikayeyi göstereceğim ve ona bundan dolayı yaptığım şeyler için özür dileyeceğim. Dileyeceğim de. Aklıma takılan bir soru var. Ya bu hareketlerimden dolayı ona karşı bir şey hissettiğimi düşünürse ? İşte bu tamamen komik olur. Çünkü haha neden ona karşı bir şey hissedeyim ki. Tamam Baekhyun güzel bir erkek olabilir, pekala çok güzel bir erkek olabilir ancak ben tamamiyle düzüm. İçtiğim sudan, işediğim suya kadar tamami ile düzüm !

Bayan_Crazy Bayan_Crazy Dec 18, 2016
Olum bunlar nasıl güzel kokuyolar lan ben tek banyo yaptığımda kokuyom sonra kokmuyom 
               O yüzden parfüm denen şeyi icat etmişler psaldöösösvö
hoshissimin hoshissimin Nov 09, 2016
bende yumoş kokuyorum meyve gibi kokmak için ayrı bi formül falan mı var varsa söyleyin yani
ByunLiLi ByunLiLi Sep 11, 2016
hayalimdeki hikayeyi yazdığın için tşka :dkjhs çok da güzel gidiyor beğendim bn \^0^/
chanbaekskid chanbaekskid Aug 24, 2016
Saçma değil, hem de hiç değil*•* tereddüt etme çok güzel kurgu. Yeni bölümleri 4gözle bekliyorum:")
kuantuma kuantuma Aug 26, 2016
Yazarlık konusunda Melody nin üstüne tanımıyorum abi ya. Bu ne tatliş bir yazar böyle her textinge lazım 😘😘
exo00exo exo00exo Aug 24, 2016
Millet heryerden söylüyorum Burdada söylim bu ayın sonunda EXO istanbulda