Aşk Yanında

Aşk Yanında

26.1K Reads 1.6K Votes 13 Part Story
Şükran Kaya By sukrankayaa Updated Mar 12

Yeni bir taşınma olayıyla karşı karşıyaydım. Gitmek istemiyordum ama kalmakta istemiyordum. Çünkü burda kalmak Bana acı vericekti. En Güvendiğim İnsanla ve Adam olduğunu sandığım Sevgilimin birlikte olduğunu görmek... Bu benim için fazlaydı çok fazla hemde. Kalbimin parçalarıyla gidiyordum bu yerden! Birdaha hatırlamamak için, Görüp, duymamak için gidiyordum. 

AMA GİTTİĞİM YERDE NERDEN BİLEBİLİRDİM Kİ

İLK AŞIK OLDUĞUM KÜÇÜK ÇOCUKLA KARŞILAŞMAYI,

İLK ÖPÜCÜĞÜMÜN ALINMASINI,

BU KADAR ÇOK SEVMEYİ,

EN ÇOKTA BU KADAR SEVİLMEYİ BEKLEMİYORDUM.

Gerçek arkadaşlıklar! Gerçek bir Güven! Gerçek kahkahalar! ve En çokta GERÇEK BİR AŞK!

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

"Gözlerini aç Tamay! Aşk Yanımızda, kör olma bu kadar. Küçükkende böyleydin sen, hiçbir şey anlamıyorsun. Herkes anladı, bir sen anlamadın be güzelim!" Poyraz bu şiddetli yağmurlu hava demeden, aşkını itiraf ediyordu! Islak saçlarımı gözlerimin önünden çekip, Onun kusursuz yüzüne baktım. Gözlerimden mutluluk gözyaşları akmaya başladı. Ona sımsıkı sarıldım.

"Beni yine bırakırsan Poyraz, O zaman gerçekten to-toparlayamam." Dedim. 

"O zamanda seni seviyordum. Şimdide seviyorum. Ben senden gitsem bile, Seni Sevmekten vazgeçmedim Dünya Göz." Dedi Poyraz. Beni o zamanda mı, seviyordu? İnanamıyordum!

"Aşk Yanımızda" Dedim ve ondan ayrıldım. Poyraz gülerek Beni belimden tutup, kendine çekti ve etrafında, 2,3,4 sayamadığım kadar çok döndürdü. Durduğumuzda ise bırakmadı Beni.

"Aşk Yanında" Dedi. Vücutlarımız birbirine bağlandığı an'ı yaşıyordum şu an. öyle anlamlı, öyle güzeldi. Kalbimin atışları, bu yağan yağmura karışmak istiyordu âdeta. Kafamı kaldırdığımda ise gözlerime derin derin bakmaya başladı.

"Bu Aptal Çocuk, Dünya göz'ü çok seviyor" Dedi ve Dudaklarını dudaklarıma örttü.

GkhanAsan GkhanAsan Feb 19
15 TEMMUZ'DA 3 KAHRAMAN" Adlı hikayemi şiiddetle okumanızı tavsiye ederim. Ömer,Halis ve Demir'in kahramanlık mücadelesi ve vatan uğrunda can verişleri.. 3 kişi tek isimde birleşiyor.
               Devami hikayede ...
Bence çok tatlı çocuk ruhlu yani en azından herşeyi kafasına takıp da salak salak oturacağına böyle olsun daha iyi
GkhanAsan GkhanAsan Feb 19
15 TEMMUZ'DA 3 KAHRAMAN" Adlı hikayemi şiiddetle okumanızı tavsiye ederim. Ömer,Halis ve Demir'in kahramanlık mücadelesi ve vatan uğrunda can verişleri.. 3 kişi tek isimde birleşiyor.
               Devami hikayede ...@GkhanAsan
illaret illaret Feb 14
Yeni hikaye Şarlatanın Varisini okuyup destek olursanız sevinirim en azından göz atın seveceğinize eminim ❤ not: içinde psikopatlık bulunduranlar için daha keyif verici bir okuma olur
ilaydapalic ilaydapalic Aug 29, 2016
Cok guzel olmus yazarim. İlginç bi hikâye 😊😘😊😘😘😘😘