Śmierć chodzi parami

Śmierć chodzi parami

4.2K Reads 786 Votes 15 Part Story
Martyna By -_martyna_- Updated 3 days ago

Dwudziestoczteroletnia Kendra Linton przyznaje się do zabójstwa dziewiętnastoletniego chłopaka, przez co zostaje aresztowana. Wyrok w sądzie potwierdził, iż kobieta nie wyjdzie z więzienia przez najbliższe parę lat. Sytuacja nabiera coraz więcej powagi, jako że od momentu zamknięcia Kendry, ilość morderstw powiększa się kolosalnie, a kobieta z wielkim uśmiechem na twarzy przyznaje się do każdej zbrodni bez żadnych pytań. Potrafi doskonale, ze szczegółami opisać śmierć każdej z ofiar. Policja przydziela jej ochronę, która ma dopilnować, czy przypadkiem nie próbuje wydostać się z celi, jednak to nie pomaga w sprawie. Dodatkowo do każdego z morderstw, wykonywane są połączenia informujące o fałszywym morderstwie całkiem niedaleko prawdziwego miejsca zbrodni. Stróże prawa nie mogą jednak odnaleźć osoby, która zawiadamia o rzekomych przestępstwach.

Okładka: yenneferslut
Najwyższe notowania;
19.10.2016 - #11 w Tajemnica/Thriller
04.11.2016 - #9 w Tajemnica/Thriller
5.11.2016 - #7 w Tajemnica/Thriller

JolieJul JolieJul Oct 28
Weszłam w książkę bo zobaczyłam Iana na okładce 😂❤ Ale zapowiada się całkiem dobrze 😄
Opis bardzo podchodzi pod mój gust literacki, wiec z niecierpliwością czekam na pierwszy rozdział :) No i życze weny, bo lubi nam płatać figle
Hausmi Hausmi Sep 20
w tekście innym niż list prywatny nie używa się wielkich liter przy takich słowach jak Ty, Ciebie, Tobie itd., wiec jak cos to popraw :D reszta super, mega mi się podoba!
Naurine Naurine Sep 17
Rzadko czytam jakieś thillery, ale ten wyjątkowo mnie zaciekawił. Piszesz lekko i bardzo przyjemnie się piszę. Na pewno będę czytać :)
JuliaSzczesny JuliaSzczesny 7 days ago
Nie mogłam się doczekać, aż w końcu będę mogła to przeczytac! Wrażenia po prologu jak najbardziej pozytywne. Nie rozpisuję się, tylko lecę czytać dalej!
Kończyć w takich momentach to szczyt chamstwa, OK?! I to ok czytasz ok a nie okej, ok? Chce więcej ;)