Upíry Dotyk (Korekcia pozastavená)

Upíry Dotyk (Korekcia pozastavená)

2.7K Reads 289 Votes 32 Part Story
Yuuki-Moon By Yuuki-Moon Updated 3 days ago

OZNAM!!! Úpravy v texte sú na nejakú dobu pozastavené! A okolo VIANOČNÝCH PRÁZDNIN príbeh na pár dní stiahnem z obehu! Zruším publikáciu všetkých častí a budem ich postupne uverejňovať v opravenej forme. Pre vás to teda bohužiaľ znamená niekoľkodňové čakanie. Príbeh však v žiadnom prípade neruším!

  Čo by ste urobili, ak by sa váš svet začal rúcať už od samého začiatku, ako malý by ste prišli o oboch rodičov a vyrastali na mieste, kde vás každý naokolo nenávidí? Na tom by ešte nebolo nič zvláštneho, no ako by ste sa zachovali, ak by ste k tomu všetkému vedeli niečo viac ako len obyčajný človek a odhalili jedno z tajomstiev, ktoré mali zostať navždy skryté? Povedali by ste si, že to nebudete riešiť a zabudnete? No čo ak by sa história zopakovala a vy by ste začínali pomaly zisťovať, že nič nie je také, ako sa spočiatku mohlo zdať a že dokonca ani vy sami nie ste to, za čo ste sa celú tú dobu považovali?

  Presne do takejto situácie sa dostala hlavná postava. Ocitla sa na neznámom mieste s neznámymi bytosťami a keď už si myslela, že sa veci nemôžu viac skomplikovať, zistila, že nielen, že nevie nič o novom svete, v ktorom sa ocitla, ale dokonca ani o sebe samej. Otázkami teda zostáva: Čo je vlastne zač? Odkiaľ sa tu vzali všetky tie bytosti naokolo? A hlavne, ako sa tento začarovaný kruh vlastne celý začal?
                      
// vekové obmedzenie: 13+ (doporučené)
dôvod: scény obsahujúce mierne násilie, krv a prípadne smrť jednej z postáv
                    
Takisto by som vás chcela poprosiť o trpezlivosť. Viem, že príbeh spočiatku pôsobí tuctovo, no nie všetko je také, ako sa na prvý pohľad zdá.

Vôbec som nečakala (nič v zlom) že tento príbeh bude nie dobrý ani fajn ale užaztný to je to slovo čo vystihuje tvoj príbeh :)
X_Enemy X_Enemy Aug 24
Na môj vkus veľmi dlhé. Ale naopak, je to zaujímavé a vládne tam nehorázna napätosť. ♥ Čo je z mňa naj.
X_Enemy X_Enemy Aug 25
♥ Bolo to napínavé ako len mohlo ! :D Už sa teším na ďalšiu časť x3  :D Najviac sa teším nato, ako ju už uhryznú xdxdxdd a urob to sexy x3
Musím sa priznať, nečakala som od toho veľa. Príbehy o upíroch ma veľmi nikdy nebrali ale toto sa mi naozaj zapáčilo. Je to skvelé :)