NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Upíry Dotyk

Upíry Dotyk

12.8K Reads 1.5K Votes 68 Part Story
Yuuki-Moon By Yuuki-Moon Updated a day ago

Čo by ste urobili, ak by sa váš svet začal rúcať už od samého začiatku, ako malý by ste prišli o oboch rodičov a vyrastali na mieste, kde vás každý naokolo nenávidí? Na tom by ešte nebolo nič zvláštneho, no ako by ste sa zachovali, ak by ste k tomu všetkému vedeli niečo viac než len obyčajný človek a odhalili jedno z tajomstiev, ktoré mali zostať navždy skryté? Povedali by ste si, že to nebudete riešiť a zabudnete? No čo ak by sa história zopakovala a vy by ste začínali pomaly zisťovať, že nič nie je také, ako sa spočiatku mohlo zdať a že dokonca ani vy sami nie ste to, za čo ste sa celú tú dobu považovali?

Presne do takejto situácie sa dostala hlavná postava. Ocitla sa na neznámom mieste s neznámymi bytosťami, a keď už si myslela, že sa veci nemôžu viac skomplikovať, zistila, že nielen, že nevie nič o novom svete, do ktorého sa priplietla, ale dokonca ani o sebe samej. Otázkami teda zostáva: Čo je vlastne zač? Odkiaľ sa tu vzali všetky tie bytosti naokolo? A hlavne, ako sa tento začarovaný kruh celý začal?

      // vekové obmedzenie: 13+ (doporučené)
      dôvod: scény obsahujúce mierne násilie, krv a prípadne smrť jednej z postáv

     Dopredu upozorňujem, že v príbehu nájdete zlý zápis priamej reči a áno, viem, že sa to takto jednoducho nepíše, takže by som ocenila, ak by ste to dokázali ignorovať. Takisto by som vás chcela poprosiť o trpezlivosť. Rozumiem, že príbeh spočiatku pôsobí tuctovo, no nie všetko je také, ako sa na prvý pohľad zdá.
     PS: Za chybu, ktorá je už v samotnom nadpise, sa rovnako ospravedlňujem, ale prisahám, že pre ňu existuje logický dôvod.

5.5. - 7.5.2017 --- Ďakujem za neuveriteľné 1.miesto v kategórii. ♥
3.6. 2017 --- Znova 1.miesto? Vy ste neskutoční. ♥

No comments listed yet.