Upíry Dotyk

Upíry Dotyk

26.6K Reads 3K Votes 83 Part Story
Yuuki-Moon By Yuuki-Moon Updated Dec 24, 2017

(Príbeh nebol dlho aktualizovaný, pretože autorka píše neskutočne dlhý špeciál, ktorý jej začína liezť na nervy.)

Čo by ste urobili, ak by sa váš svet začal rúcať už od samého začiatku, ako malý by ste prišli o oboch rodičov a vyrastali na mieste, kde vás každý naokolo nenávidí? Na tom by ešte nebolo nič zvláštneho, no ako by ste sa zachovali, ak by ste k tomu všetkému vedeli niečo viac než len obyčajný človek a odhalili jedno z tajomstiev, ktoré mali zostať navždy skryté? Povedali by ste si, že to nebudete riešiť a zabudnete? No čo ak by sa história zopakovala a vy by ste začínali pomaly zisťovať, že nič nie je také, ako sa spočiatku mohlo zdať a že dokonca ani vy sami nie ste to, za čo ste sa celú tú dobu považovali?

Presne do takejto situácie sa dostala hlavná postava. Ocitla sa na neznámom mieste s neznámymi bytosťami, a keď už si myslela, že sa veci nemôžu viac skomplikovať, zistila, že nielen, že nevie nič o novom svete, do ktorého sa priplietla, ale dokonca ani o sebe samej. Otázkami teda zostáva: Čo je vlastne zač? Odkiaľ sa tu vzali všetky tie bytosti naokolo? A hlavne, ako sa tento začarovaný kruh celý začal?
  
     // vekové obmedzenie: 13+ (doporučené)
     dôvod: scény obsahujúce mierne násilie, krv a úmrtia niektorých postáv
  
     Dopredu upozorňujem, že v príbehu nájdete zlý zápis priamej reči a áno, viem, že sa to takto jednoducho nepíše, takže by som ocenila, ak by ste to dokázali ignorovať. Takisto by som vás chcela poprosiť o trpezlivosť. Rozumiem, že príbeh spočiatku pôsobí tuctovo, no nie všetko je také, ako sa na prvý pohľad zdá.
     Za chybu v nadpise sa taktiež ospravedlňujem a hodlám ju napraviť, ale až po vyhotovení novej obálky, keďže je tá súčasná už skutočne stará.

 • anime
 • fantasy
 • romantika
 • tragédia

No comments listed yet.