Upíry Dotyk

Upíry Dotyk

7.3K Reads 816 Votes 53 Part Story
Yuuki-Moon By Yuuki-Moon Updated 4 days ago

Čo by ste urobili, ak by sa váš svet začal rúcať už od samého začiatku, ako malý by ste prišli o oboch rodičov a vyrastali na mieste, kde vás každý naokolo nenávidí? Na tom by ešte nebolo nič zvláštneho, no ako by ste sa zachovali, ak by ste k tomu všetkému vedeli niečo viac než len obyčajný človek a odhalili jedno z tajomstiev, ktoré mali zostať navždy skryté? Povedali by ste si, že to nebudete riešiť a zabudnete? No čo ak by sa história zopakovala a vy by ste začínali pomaly zisťovať, že nič nie je také, ako sa spočiatku mohlo zdať a že dokonca ani vy sami nie ste to, za čo ste sa celú tú dobu považovali?
 
 Presne do takejto situácie sa dostala hlavná postava. Ocitla sa na neznámom mieste s neznámymi bytosťami a keď už si myslela, že sa veci nemôžu viac skomplikovať, zistila, že nielen, že nevie nič o novom svete, do ktorého sa priplietla, ale dokonca ani o sebe samej. Otázkami teda zostáva: Čo je vlastne zač? Odkiaľ sa tu vzali všetky tie bytosti naokolo? A hlavne, ako sa tento začarovaný kruh celý začal?
                         
   // vekové obmedzenie: 13+ (doporučené)
   dôvod: scény obsahujúce mierne násilie, krv a prípadne smrť jednej z postáv
                       
   Dopredu upozorňujem, že v príbehu nájdete zlý zápis priamej reči a áno, viem o tom, že sa to takto jednoducho nepíše, takže by som ocenila, ak by ste to dokázali ignorovať. Takisto by som vás chcela poprosiť o trpezlivosť. Viem, že príbeh spočiatku pôsobí tuctovo, no nie všetko je také, ako sa na prvý pohľad zdá.
   PS: Za chybu, ktorá je už v samotnom nadpise, sa taktiež ospravedlňujem, no prisahám, že pre ňu existuje logický dôvod.

Sweet-Candy-Jessica Sweet-Candy-Jessica Sep 07, 2016
Vôbec som nečakala (nič v zlom) že tento príbeh bude nie dobrý ani fajn ale užaztný to je to slovo čo vystihuje tvoj príbeh :)
X_Enemy X_Enemy Aug 24, 2016
Na môj vkus veľmi dlhé. Ale naopak, je to zaujímavé a vládne tam nehorázna napätosť. ♥ Čo je z mňa naj.
KatkaUnicorn KatkaUnicorn Aug 31, 2016
Musím sa priznať, nečakala som od toho veľa. Príbehy o upíroch ma veľmi nikdy nebrali ale toto sa mi naozaj zapáčilo. Je to skvelé :)