VAMPİR OKULU "((düzenlemeye alındı))"

VAMPİR OKULU "((düzenlemeye alındı))"

22.3K Reads 2.3K Votes 28 Part Story
DİLARA TAŞ By Dilaraefso Updated Apr 20

Okulun içerisine girerken okulun duvarında kocaman harflerle 'KARANLIK VAMPİR AKADEMİSİ' yazıyordu. Babamla hemen içeri girip kaydımı yaptırdı. Burada en azından okul formasına benzeyen şeyler vermiyorlardı. Sadece pelerin veriyorlardı. Ama benimki gene diğer okullarda olduğu gibi siyahtı. 
______________________________________________
" efendim. Bir şey mi diyecektin?" dedi bende beklemeden "Mert'le sevgili misiniz?" dedim. O sırada gülmeye başladı. Gülünce çok güzel oluyordu.
" pardon. Engel olamadım gülmeme" diye söylendikten sonra lafa devam etti. " aslında ben Mert ile çocukluktan beri arkadaşım. Birlikte büyüdük. Tek gıcık kapmadığım kurtta o zaten." deyince kan beynime sıçradı. Hızlıca ondan uzaklaştım. Zaten bir vampirden ne beklersin ki. Onlar kurtlardan gıcık kapıyor kurtlarda onlardan gıcık kapıyor. Of kendine gel Poyraz ya takma şu vampiri. Ama kokusu da çok farklıydı onun. 
-------------------------------------------------------------

sehofim sehofim Jun 19
Romanıma destek verebilir misiniz? Kurgusunda bolca işkence, büyük bir aşk ve yalanlarla dolu bir hayat var. Daha ilk bölümü okusanız bile merakınız uyanacak. Zaten tanıtımını okuyunca bırakamayacaksınız...
- - Aug 25, 2016
Merak ettim kanka senin yazdığın kitaplar hep rekor kırıp satılıyor :)