✿ Tulips || Olivier Giroud ✿

✿ Tulips || Olivier Giroud ✿

3.1K Reads 559 Votes 7 Part Story
Mars By UroczaWariatka Updated Jan 24

❝Ludzie są jak kwiaty.
Jeżeli je pielęgnujesz - rozkwitają.
Jeżeli o nich zapominasz - więdną.❞

❝Założyć ogród to wierzyć w jutro❞ 

Bee Anderson nigdy nie miała szczęścia w życiu. Zacznijmy od tego, że przez swoje imię rówieśnicy nie dawali jej spokoju. No dobra, może na świecie istnieje kilkanaście osób, które nazywają się tak samo jak ona, ale w Greenwich Bee była jedyną pszczołą. Jeżeli myślała, że złośliwości, dotyczące jej imienia będą jedynym problemem, z którym będzie się musiała zmierzyć, to była w sporym błędzie. Rozwód rodziców, niedostanie się na upragniony uniwersytet, porzucenie przez narzeczonego tuż pod ołtarzem, bądź pracowanie na zmywaku w rybnej knajpce to dopiero początek listy. Gorzej być chyba nie mogło, prawda?
Jednak do Bee Anderson los postanowił się uśmiechnąć. Okazuje się, iż odziedziczyła małą, aczkolwiek cieszącą się powodzeniem kwiaciarnię w City, niegdyś należącą do jej babci. Bardzo lubiła kwiaty, a to była dla niej nowa szansa.
Niestety, praca w tym miejscu okazała się jeszcze nudniejsza, niż poprzednia. Wieczne robienie bukietów według czyjejś wizji, przyjmowanie zamówień od niezbyt kulturalnych oraz emerytowanych ludzi i walka z nieprzyjaznymi robakami zbytnio jej nie ekscytowało. Pszczoła powoli zaczęła tracić nadzieję, że w jej nudnej codzienności wydarzy się coś ciekawego.
Dlatego też, miłą niespodzianką stał się dla niej pewien klient, kupujący bukiet trzystu żółtych tulipanów na wesele przyjaciela, a przy okazji składający jej pewną, dość nietypową propozycję. I wcale nie był po sześćdziesiątce.

➳Okładkę wykonała wspaniała anmethyst
➳Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści bez mojej wiedzy/zgody.

HarmonyEver HarmonyEver Sep 17, 2016
I co ci po tym Drewie, masz Oliviera na wyciągnięcie ręki kobieto! Było go łapać, póki nie wylazł z tej kwiaciarni!!
StayStrong4You StayStrong4You Aug 23, 2016
No powiem ci że mi się mega podoba <3 Prolog jast super, wiem że trzeba się przy tym napracować, no ale ciężka praca popłaca xd Super <3 czekam na pierwszy rozdział <3
StilinskaT StilinskaT Aug 23, 2016
Tylko prolog a już się zakochałam <3 już po tych kilkunastu zdaniach stwierdzam, że jestem podobna do bohaterki Xdd <3 życzę powodzenia i na pewno będę czytać!
skyvous skyvous Sep 18, 2016
Giroud! 😍😍😍
               Zakochałam się w tym ff, a Bee jest po prostu przeurocza! ❤
viluuXX viluuXX Sep 16, 2016
AAA nareszcie <3! 
               Oficjalnie kocham Bee. Serio, nawet jeszcze mocniej, niż Elaine. Jest wspaniała :')
               Ona musi być z Giroud. No musi. 
               Życzę dużo weny :*
onlybiebsah onlybiebsah Jan 16
wow mega wciąga,utozsamiam się w stu procentach 😎 świetnie piszesz !