Kryevepër

Kryevepër

1.6K Reads 190 Votes 6 Part Story
masterpiece4 By masterpiece4 Updated Dec 29, 2016

Ajo, është "e detyruar" të futet në një klasë arti me një "mision".
Ai, është studenti më i mirë i klasës, por në atë periudhë është i stresuar sepse nuk di se çfarë të paraqesë për diplomën.
Ku ajo futet në klasë dhe shikon se sa i trishtuar është vendos ta ndihmojë!
Së bashku bëjnë disa aventura,mbledhin foto dhe pikturojnë gjëra të bukura në jetën e tyre.

 • adventure
 • albania
 • art
 • artist
 • boy
 • girl
 • kosova
 • kosovo
 • love
 • masterpiece
 • shqip
 • shqiperi
Aniannaa Aniannaa Aug 23, 2016
Suksese. Pjesa e pare eshte ashtu si ka emrin, kryeveper😊
Alketa_3 Alketa_3 Aug 24, 2016
mos ben gabim ta ndalosh kjo eshte nje liber super 
               
               update soon
thedaydreamer9 thedaydreamer9 Jan 06, 2017
Atehere,e di qe jam shume vone por fatkeqsisht tani e zbulova si liber.
               Me pelqen shume menyra se si kta njihen dmth nuk eshte nje njohje cliche po nje njohje qe nuk e kam hasur ne asnje nga librat qe kam lexuar me pare.Me pelqenn shumee shume shume dhe dua te lexoj akoma dhe me shumee..xx
ErzaOsmani ErzaOsmani Aug 24, 2016
Eshte shume me ndryshe nga librat e tjere.Prandaj me pelqen shume.Keep it going😉
MadLand MadLand Aug 24, 2016
Bejjj update me te gjate se me vdiqeee ,,updatee soon dhe super si gjithmone ,,shum ndryshe nga te tjeter
--theunknown- --theunknown- Aug 24, 2016
awwwwwwwwwwww Irlly like it since the beginning
               aman veq nudo mos e pikturo :p