Nefretten Gelen Aşk |TAMAMLANDI-AŞK SERİSİ 1

Nefretten Gelen Aşk |TAMAMLANDI-AŞK SERİSİ 1

2.7M Reads 113K Votes 52 Part Story
Esra By Esra269 Completed

Kalpsizler de aşık olabilir ...
Hırçın, acımasız bir Ali ve onun masum kırılgan gelini...

 Dans ediyorduk. Beni kollarında çeviriyor, sertçe göğsüne çarpıyor, benden hızlıca uzaklaşıyor ve aynı hızda bana doğru geri geliyordu.
 "Bir gün gelecek Ali," dedim bağırarak... "Becerdiğin bütün kadınlar için benden özür dileyeceksin. Şuan bunun mümkün olduğuna ben bile inanmıyorum ama Allah'ın ilahi adaletine inanıyorum! Bütün kadınlar için.." nefesim kesiliyordu sanki.. söylerken boğazıma dikenler batıyordu.
Tekrar ayrıldık ve gözlerimin içine ifadesiz bir yüzle bakarak hızla beni kendine çekti..
Dudakları dudaklarımdaydı. 
(15.Bölüm)
  ***
"Seviyorum seni!" dedi kükrer gibi. Koltuğunun altına iyice sıkıştırdı Elif'i ve göğsüne bastırdı sımsıkı. Bir eliyle de çenesini tutup yüzüne bakmaya zorladı sevdiği kadını. Gözlerinin içine bakarak heceleyerek konuştu. Üstüne basa basa.

"Seni seviyorum. Bunu o güzel aklına sok ve bir daha hiç çıkarma." Sonra kızın çenesindeki elini çekip, göğsüne koydu. Elif onun göğsüne dokunması ile kalbinin daha da hızlandığını hissetti. Nefesini tutmuş bir şekilde Ali'ye bakıyordu.

"Burası da kabul etsin beni," dedi Ali. Gözlerini bir an bile kaçırmadı sevdiğinden. Kızın elini tuttu ve kendi kalbinin üzerine koydu. Elif onun hızla atan kalbini hissetti. Kalbi sevinçle kanat çırptı. Bu kalp kendisi yüzünden bu haldeydi öyle değil mi? "Burası, senin için atıyor. Anladın mı beni?"
Elif öylece bakmaya devam edince dudaklarına doğru fısıldadı. "Bana anladığını söyle."
Güçlükle konuştu Elif. "Anladım."
(29.Bölüm)

Hikayedeki "Aslı - Mehmet"li bölümler, başka yeni bir hikayedir. Yani serinin devamı. Ali ile Elif'in kızı olan Aslı'yla, Hayal ve Kenan'ın oğlu olan Mehmet'in hikayesi. Okumanızı tavsiye ederim. 
Sanaldan Gerçeğe isimli hikâyeme de bir bakın derim.

  • aşk
  • genelkurgu
  • intikam
  • mutluluk
  • nefret
  • romantizm
  • sevgi
  • zorakievlilik
eee şimdi ben daha hikayeye başlamadan bayağı bi spoi okumuş oldum.. ne olacak şimdi benim halim 🤔😊
Sence daha kitabın başında sert tepkileri kaldiramazken sert tepki vermen olmusmu sırf senin daha okumaya bile başlamadan verdiğin bu tepkiler yüzünden birçok insan sogumusdur
Ben bir tek tecavüze uğrayan kızları tecavüzcüsüne aşık eden yazarlara sinir oluyorum.
ceceylinka ceceylinka May 26
girişinin korkunçluğundan olsa gerek dediğini yapıp okumaya devam etmeyeceğim. Bu kadar sert bir ilk bölüm yaparsan baştan önyargı oluşturursun. Başarılar..
Ben bir tek yazım hatalarında yazarları eleştiriyorum.Sonuçta yazarların hayal gücü var,buna karışamayız.Ha aklımıza uymayan olursa nazikçe eleştiririm.Baştan söyleyeyim.
Zeyno_25 Zeyno_25 Jun 16
Harika bir açiklama yapmissin canim tebrik ederim.. :) ve kitabini severek okuyacagimdan eminim boyle yazi yazar bir insan asla kötü kitap yazmaz. :) ♡♥