Nefretten Gelen Aşk |TAMAMLANDI-AŞK SERİSİ

Nefretten Gelen Aşk |TAMAMLANDI-AŞK SERİSİ

1.5M Reads 67.8K Votes 52 Part Story
Esra By Esra269 Updated Dec 02, 2017

Kalpsizler de aşık olabilir ...
Hırçın, acımasız bir Ali ve onun masum kırılgan gelini...

 Dans ediyorduk. Beni kollarında çeviriyor, sertçe göğsüne çarpıyor, benden hızlıca uzaklaşıyor ve aynı hızda bana doğru geri geliyordu.
 "Bir gün gelecek Ali," dedim bağırarak... "Becerdiğin bütün kadınlar için benden özür dileyeceksin. Şuan bunun mümkün olduğuna ben bile inanmıyorum ama Allah'ın ilahi adaletine inanıyorum! Bütün kadınlar için.." nefesim kesiliyordu sanki.. söylerken boğazıma dikenler batıyordu.
Tekrar ayrıldık ve gözlerimin içine ifadesiz bir yüzle bakarak hızla beni kendine çekti..
Dudakları dudaklarımdaydı. 
(15.Bölüm)
 ***
"Seviyorum seni!" dedi kükrer gibi. Koltuğunun altına iyice sıkıştırdı Elif'i ve göğsüne bastırdı sımsıkı. Bir eliyle de çenesini tutup yüzüne bakmaya zorladı sevdiği kadını. Gözlerinin içine bakarak heceleyerek konuştu. Üstüne basa basa.

"Seni seviyorum. Bunu o güzel aklına sok ve bir daha hiç çıkarma." Sonra kızın çenesindeki elini çekip, göğsüne koydu. Elif onun göğsüne dokunması ile kalbinin daha da hızlandığını hissetti. Nefesini tutmuş bir şekilde Ali'ye bakıyordu.

"Burası da kabul etsin beni," dedi Ali. Gözlerini bir an bile kaçırmadı sevdiğinden. Kızın elini tuttu ve kendi kalbinin üzerine koydu. Elif onun hızla atan kalbini hissetti. Kalbi sevinçle kanat çırptı. Bu kalp kendisi yüzünden bu haldeydi öyle değil mi? "Burası, senin için atıyor. Anladın mı beni?"
Elif öylece bakmaya devam edince dudaklarına doğru fısıldadı. "Bana anladığını söyle."
Güçlükle konuştu Elif. "Anladım."
(29.Bölüm)

Hikayedeki "Aslı - Mehmet"li bölümler, başka yeni bir hikayedir. Yani serinin devamı. Ali ile Elif'in kızı olan Aslı'yla, Hayal ve Kenan'ın oğlu olan Mehmet'in hikayesi. Okumanızı tavsiye ederim. 
Sanaldan Gerçeğe isimli hikâyeme de bir bakın derim.

 • aşk
 • genelkurgu
 • intikam
 • mutluluk
 • nefret
 • romantizm
 • sevgi
 • zorakievlilik
tugce_aslan46 tugce_aslan46 Dec 01, 2017
Bi cok arkadasa katiliyorum. Canim sıkıldıkca hikayelerini acip okuyorum. Bence sen dusunerek yazilan yorumlari kaideye al. haklisin emege saygisizlik kabul edilebilir degil ama herzaman dogru elestirileri iyi veya kotuleri dusun ama sadece dogru yansitilanlari :) biz yanindayiz :)
Kesinlikle katiliyorum ayaklarinin ustunde duran kadini hic bir kuvet yikamaz beni altatan erkekle de isim olmaz 😊
masall_prensesii masall_prensesii Dec 01, 2017
Asıl biz teskkur ederiz söylediğin icin ama nolurrrr sipme ben bu hikayeye bayiliyorum ve digerlerin ne dediğini umurama kısacası onlar seni çekmiyor seni seviyorum esra yazarim
sahinramazanburcu sahinramazanburcu Dec 01, 2017
Noluyo ya hayırdır kimse kimseyi hiçbirşey e zorlamiyor hakaret edilsin diye de yazilmiyor bence kafana takma
elvinsancak elvinsancak Apr 05, 2017
Gayet güzeldi emeğinize sağlık sinirlendiğim anlar oldu ama size değil tabiiki karaktere çok kitap okuyan bir insanım bu duyguyu verebiliyorsanız doğru yoldasınız demektir beğenmeyen okumasın hakarete gerek yok
Brazgk Brazgk Oct 15, 2017
Burası senin hayal gücünün istilası bi hikayeyi final yapıyorsan bu büyük bir başarıdır çoğu hikaye final olmuyo ve final olmadan kitap oluyo bu çok saygısızca bana göre senin bu büyük başarını kutlarım yazar hikayene Yen'i başlıyorum bakalım neler olacak 😘