Nefretten Gelen Aşk |TAMAMLANDI

Nefretten Gelen Aşk |TAMAMLANDI

1M Reads 48.1K Votes 51 Part Story
Esra By Esra269 Updated Apr 14

Kalpsizler de aşık olabilir ...
Hırçın, acımasız bir Ali ve onun masum kırılgan gelini...

 Dans ediyorduk. Beni kollarında çeviriyor, sertçe göğsüne çarpıyor, benden hızlıca uzaklaşıyor ve aynı hızda bana doğru geri geliyordu.
 "Bir gün gelecek Ali," dedim bağırarak... "Becerdiğin bütün kadınlar için benden özür dileyeceksin. Şuan bunun mümkün olduğuna ben bile inanmıyorum ama Allah'ın ilahi adaletine inanıyorum! Bütün kadınlar için.." nefesim kesiliyordu sanki.. söylerken boğazıma dikenler batıyordu.
Tekrar ayrıldık ve gözlerimin içine ifadesiz bir yüzle bakarak hızla beni kendine çekti..
Dudakları dudaklarımdaydı. 
(15.Bölüm)
  ***
"Seviyorum seni!" dedi kükrer gibi. Koltuğunun altına iyice sıkıştırdı Elif'i ve göğsüne bastırdı sımsıkı. Bir eliyle de çenesini tutup yüzüne bakmaya zorladı sevdiği kadını. Gözlerinin içine bakarak heceleyerek konuştu. Üstüne basa basa.

"Seni seviyorum. Bunu o güzel aklına sok ve bir daha hiç çıkarma." Sonra kızın çenesindeki elini çekip, göğsüne koydu. Elif onun göğsüne dokunması ile kalbinin daha da hızlandığını hissetti. Nefesini tutmuş bir şekilde Ali'ye bakıyordu.

"Burası da kabul etsin beni," dedi Ali. Gözlerini bir an bile kaçırmadı sevdiğinden. Kızın elini tuttu ve kendi kalbinin üzerine koydu. Elif onun hızla atan kalbini hissetti. Kalbi sevinçle kanat çırptı. Bu kalp kendisi yüzünden bu haldeydi öyle değil mi? "Burası, senin için atıyor. Anladın mı beni?"
Elif öylece bakmaya devam edince dudaklarına doğru fısıldadı. "Bana anladığını söyle."
Güçlükle konuştu Elif. "Anladım."
(29.Bölüm)

Hikayedeki "Aslı - Mehmet"li bölümler, başka yeni bir hikayedir. Yani serinin devamı. Ali ile Elif'in kızı olan Aslı'yla, Hayal ve Kenan'ın oğlu olan Mehmet'in hikayesi. Okumanızı tavsiye ederim. 
Sanaldan Gerçeğe isimli hikâyeme de bir bakın derim.

Arkadaşlar yeni bir kitap yazıyorum. Buraya yazmam etik değil fakat sesimizi, kalbimizi duyurmak için mecburiyet hissettim. Allah'ın izniyle inşallah kitabımızı okumanızı fikrinizi belirtmenizi rica ediyorum.
pisok65 pisok65 Apr 14
tarhana çorbasına benzetmişsin kitaba başlamadan sıkıyor bunlar ı koyma bence kısa ve öz  kitabına yeni başlıyorum
lilith_ya lilith_ya Apr 14
Gercekten degisik bi sey beklemistim ama klise bir wattpad kitabi kiz dokunsa bile sucken adam eve kadin getirmis evlilerken gene klise olan ilk kiz asik olur onu da yapmis bir guzel aci cektirmissin sirf parasi var erkek diye de kizi aciz yapmissin ne icin cok merak ediyorum ne icin ???
brc1989 brc1989 Sep 23, 2016
Tüm bölümleri okuyup,yorumumu yapıcam Esram 😘😘😘
aysenu145 aysenu145 Dec 03, 2016
Çok güzel olmus kitap ilgimi çekti hemen basarılar yazarcım
arzu60600 arzu60600 Dec 07, 2016
Ya alıntılar harika yazarcim elif ve aliyi okumak harika olucak