NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Hermiona Riddle | Always Dramione

Hermiona Riddle | Always Dramione

28.5K Reads 1.9K Votes 41 Part Story
Ta,  której imienia nie wolno wymawiać By LittleCrazy203 Completed

«Cześć I»
Życie może stanąć do góry nogami przez jedno głupie nazwisko. Jedna głupia data urodzenia i byle głupie uczucia wszytko komunikują.  Teraz zaczyna się walka o miejsce w stadzie, ale czy to kiedykolwiek sie skączy? Czy uda się wyprowadzić życie na prostą drogę i żyć jak kiedyś? Jak da sobie z tym radę bohaterka,  czy uda jej się zostać tym kim chce być?  Czy udu się wyrwać z tytułu nazwiska i urodzenia?
«Cześć II »
Hermiona jest bardzo cenioną i popularną osobą w świecie czarodzieji. Zapracowana nie ma czasu na uczucia... Do czasu! Życie które przez ostatni rok układała znów zmieni się o 180°.  Nazwisko, które tracilo już sens znowu stanie na pierwszym miejscu.  Ale czy na pewno na pierwszym?  Czy ktoś lub coś innego je zajmie?

Czyta się super, ale cały czas Miona, Miona, Miona. Prawie nigdy nie używasz jej imienia. Do tego Voldek mówi do Hermiony ,,Miona" To jest irytujące.
slyth__princess_ slyth__princess_ Sep 04, 2016
Kiedy Draco zmienił płeć,że jest kobietą? XD Już wyjaśniam o co mi kaman XD Bo jak Draco się s Hermioną teleportował do Malfoy Manor,a potem podbiegła Cyzia i szli we trójkę do sali a jest napisane "weszły" xD
slyth__princess_ slyth__princess_ Sep 04, 2016
Czy tylko mi się wydało,że "ta oto tu" było chamsko powiedziane? 😂😂
slyth__princess_ slyth__princess_ Aug 23, 2016
Gratki za wenę 💖 super 💖 Niemogę się doczekać next 😻😻😻