Hermiona Riddle | Always Dramione

Hermiona Riddle | Always Dramione

11.5K Reads 806 Votes 40 Part Story
Ta,  której imienia nie wolno wymawiać By LittleCrazy203 Completed

«Cześć I»
Życie może stanąć do góry nogami przez jedno głupie nazwisko. Jedna głupia data urodzenia i byle głupie uczucia wszytko komunikują.  Teraz zaczyna się walka o miejsce w stadzie, ale czy to kiedykolwiek sie skączy? Czy uda się wyprowadzić życie na prostą drogę i żyć jak kiedyś? Jak da sobie z tym radę bohaterka,  czy uda jej się zostać tym kim chce być?  Czy udu się wyrwać z tytułu nazwiska i urodzenia?
«Cześć II »
Hermiona jest bardzo cenioną i popularną osobą w świecie czarodzieji. Zapracowana nie ma czasu na uczucia... Do czasu! Życie które przez ostatni rok układała znów zmieni się o 180°.  Nazwisko, które tracilo już sens znowu stanie na pierwszym miejscu.  Ale czy na pewno na pierwszym?  Czy ktoś lub coś innego je zajmie?

Hermiona?! Tak szybko? XD Nawet nie wiesz,czy on coś do ciebie czuje,ale ok XD 😂😂😂 (Postanowiłam sobie przeczytać jeszcze raz+odwala mi troszku 😂😂)
Super 💖 kiedy next? 😻 nie mogę się już doczekać 😻
DivaMafii DivaMafii Aug 25
Powinnaś pisać z perspektywy bohatera, a nie narracji, wtedy można dostrzec odczucia danej postaci. Narracji częściej używamy jako epitety, gdy brakuje nam określeń ;) Zapraszam do mnie na "Hermiona Riddle |Dramione|", może ci się spodoba :)
Kiedy Draco zmienił płeć,że jest kobietą? XD Już wyjaśniam o co mi kaman XD Bo jak Draco się s Hermioną teleportował do Malfoy Manor,a potem podbiegła Cyzia i szli we trójkę do sali a jest napisane "weszły" xD
Czy tylko mi się wydało,że "ta oto tu" było chamsko powiedziane? 😂😂
Gratki za wenę 💖 super 💖 Niemogę się doczekać next 😻😻😻