The Mafia Kidnapped Me (Shqip)

The Mafia Kidnapped Me (Shqip)

12.2K Reads 1.5K Votes 35 Part Story
《Erisa》 By Erisa__ Completed

Kur Lorenzo De Luca eshte perzjedhur per te zene vendin e babait te tij si nje Boss,kerkohet vetem nje kusht..
Te vrase Alessandro Morettin,ate qe i shkaktoi familjes se tij nje dhimbje te madhe.

Dhe kete ai kujton se do ja arrije duke rrembyer vajzen e tij.


Te drejtat e autorit. ©
Ky liber nuk lejohet te kopjohet, printohet apo edhe te perkthehet. Duhet te kerkoni leje tek autori.
Peace ✌ 

Cover made by me.

#TheMafiaKidnappedMe By : Erisa__ 22.08.2016

_aleksis26 _aleksis26 Aug 27
Chiill bbygal me siguri i meriton te gjitha....dhe mos vdis se ska te dyte si ti 😊💕
AxZxJxQ AxZxJxQ Aug 23
Obobobo kur thashe qe eshte shemtire sme besoi kjo😍😍😍😍😍
AngjeAngje AngjeAngje Sep 07
Hahahahaha kurse une nuk fle gjum po rri zgjuar dhe mendoj per liber :p
AxZxJxQ AxZxJxQ Aug 23
E nanana ani ani rrina ani ani rrina babe lol mos ma ver re😂
AngjeAngje AngjeAngje Sep 07
Aweeeeee ky liber qenka dashuri 
               Ku paskam qen qe se kisha lexuar ♥_♥
AxZxJxQ AxZxJxQ Aug 23
I'm so excited about this story too. Te uroj shume suksese dhe sa per pjeset dirty mos e ça koken fare 😂 lov ya 💞💖💗💋